Karamürsel SP Kadınların toplantısına üç milletvekili adayı katıldı

Kocaeli Saadet Partisi, büyük önem verdiği 1 Kasım genel seçimleri öncesi çalışmalarını arttırdı. Karamürsel Kadın Kolları Teşkilatının Botanik Aile Çay Bahçesinde düzenlendiği toplantıya Kocaeli Saadet Partisi milletvekili adaylarından Ahmet Özen, Emine Erbaş Yıldırım, Şafak Yamak İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, Karamürsel Saadet Partisi Karamürsel İlçe Başkanı İsmail Aydın ve çok sayıda Saadet Partili kadınlar katıldı.

Karamürsel SP Kadınların toplantısına üç milletvekili adayı katıldı Karamürsel Haber

Karamürsel SP Kadınların toplantısına üç milletvekili adayı katıldı

 

‘Seçmenim son dakika golü atacak

Saadet Partisini meclise taşıyacak’

 

Kocaeli Saadet Partisi, büyük önem verdiği 1 Kasım genel seçimleri öncesi çalışmalarını arttırdı. Karamürsel Kadın Kolları Teşkilatının Botanik Aile Çay Bahçesinde düzenlendiği toplantıya Kocaeli Saadet Partisi milletvekili adaylarından Ahmet Özen, Emine Erbaş Yıldırım, Şafak Yamak İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, Karamürsel Saadet Partisi Karamürsel İlçe Başkanı İsmail Aydın ve çok sayıda Saadet Partili kadınlar katıldı.

 

Toplantıda ilk olarak Ahmet Özen yaptığı konuşmada şunlara yer verdi; ‘Saadet’in barajı aşacağını bilsem oyumu veririm diyen halkımıza bir müjde vererek, bu seçimde gönül rahatlığıyla oylarını Saadet Partisi’ne vermelerini istiyoruz. Müjdemiz ise Anayasa Mahkemesi’nde yıllarca hizmet etmiş bir emekli hakimimizin de ifade ettiği gibi, Saadet Partisi bazı illerde milletvekili çıkartacak kadar oy aldığı halde Türkiye barajını aşamadığı ve milletvekili çıkaramadığını belirtiyor. Milletvekili adaylarımız bu seçimde bireysel başvuru yaparak meclise girecekler.

 

Bakın evlerimizde lavabolar zamanla tıkanır, bunun için ne yaparız lavabo aç kullanarak lovabolarımızı açarız, vatandaş meclise yine 4 parti girerse kapalı olan meclisin yani kurulmayan hükümetin tekrar kurulmayacağını yani tıkanıklığın açılmayacağını çok iyi biliyor. İşte burada Saadet Partisi bu hükümetin açılmasını sağlayacak lavabo açı olacaktır.

Kapı kitli elinizde 4 anahtar var ama bunların hiç biri kapıyı açmıyor akıllı insan ne yapar 5. anahtarı alır onu dener. İşte 5. anahtar ve anahtar partisi Saadet Partisidir.

 

Ortada bir cenaze var ortada bir kütük var. 4 kişi bunları tutmuş kaldıramıyor. Ne yapıyorlar 5. kişiyi bekliyorlar İşte herkesin yüreğindeki parti olan Saadet Partisi bu seçimde meclise girecek girmek zorunda. Bana şunu soruyorlar sen Saadet Partisinin bu seçime gireceğine inanmıyor musun dediklerinde bende onlara şunu soruyorum ‘sen Türkiye’nin 2016 yılında yapılacak olan Avrupa Kupa Karşılaşmalarına gireceğine inanıyor muydun, inanmıyorduk diyorlardı, buna Milli Takımın Antrenörü Fatih Terim’de inanmıyordu. Ne oldu 89. dakikada Allah’ım bir fırsat verdi bir pozisyon oluştu topu diktiler, top kaleye girmesin diye de önüne baraj koydular, işte baraja rağmen 89. dakikada top kaleye girdimi, girdi. Ben seçmenime inanıyorum son gün, son dakika golü atacak Saadet Partisini meclise taşıyacak.

 

Bakın AKP hükümeti 13 yıl hastaya estetik ameliyat yaptılar. Bakın bir hastanın ciğeri çürümüş, böbreği çürümüş, kalbi tıklıyor, kanına mikrop bulaşmış, bu kel olan hasta adama saç dikmişler yüzünü gerdirmişler, sonrada demişler ki bak bu adam 13 yıl önce ne kadar yaşlıydı keldi adam gençleşti, yani yol, köprü hasta hizmeti bir takım işler) muhalefet ne yapmış bunun tuzağına düşmüş, bu adam diktiğin saçla kaç tane müteahhit’i zengin yaptın, kendini zengin ettin diyerek 13 yıldır muhalefette bunları konuşmuş. Hastanın gerçek sorunlarıyla değil olmadık problemleriyle uğraşmışlar. Ne oldu 13 yıl sonrasında hastanın içindeki sorunlar dışarıya sızdı. Terör, ekonomi, ortamdaki sıkıntılar bu 13 yılın birikimi dışarıya sızmış hale geldi. Bunların en büyük sorumlusu iktidar partisi AKP’dir ve bu gerçekleri iktidara hatırlatmayan muhalefetlerdir.

 

Bir yolculuk yaparken otobüste neye bakarsınız gittiğiniz yola bakarsınız, ama seçmen neye bakıyor gidiyor şoföre bakıyor, şoför çok karizmatik, boyu uzun, yakışıklı, çok güzel konuşuyor, bu otobüs çok iyiye benziyor diyerek biniyorlar. Ama otobüs başka yöne gidiyor. Yolu yanlış. Sen namız kılıyorsun ama kıblen yanlış bu namaz olur mu? Olamaz önce istikamet. Adam iyi olabilir ama o adamın elindeki terazi bozuksa o terazi doğru tartar mı. Milli Takım ne kadar senin takımınsa Milli Görüşte senin o kadar görüşün senin felsefen dedi.

 

Ahmet Özün’ konuşmasının ardından Şafak Yamak yaptığı konuşmada şunlara yer verdi;

‘AKP’ye verilen yüzde 40.87 ve 258 milletvekili, CHP’ye verilen yüzde 24.95 ve 132 milletvekili, MHP’ye verilen yüzde 16.29 ve 80 milletvekili, HDP’ye verilen yüzde 13.12 ve 80 milletvekili. Hepsi boşa gitmiştir. Hükümet kurmamışla, kendilerinin ve partilerinin men saatlerini Türkiye’nin menfaatlerini geçirmişlerdir. Halbuki merhum hocamızın Milli Selamet Partisi (MSP) döneminde 48 milletvekili ile meclise girdiğinde CHP ile koalisyon kurarak büyük Kıbrıs zaferini kazanmış daha sonraki koalisyonlarda ise bugüne kadar sata, sata bitiremedikleri fabrikaları 24 milletvekiliyle kurmuştur’ dedi.

 

En son olarak Emine Erbaş Yıldırım yaptığı konuşmada şunlara yer verdi; ‘Saadet Partisi’nin büyük heyecan içinde olduğuna dikkat çeken Yıldırım ve Yamak, “ Biz bu seçimlerde Türkiye’ye örnek bir başarıya imza atacağız. Bize inanan seçmenlerimizden alacağımız oyları boşa çıkarmayacak ve Ankara’ya bir vekil göndereceğiz.

İşte bu noktadan kimse oyunun boşa gideceğini düşünmesin hatırlayın geçen genel seçimlerde 68 bin, 7 Haziran’da da 53 bin oy almıştık. Yani 100 bin oy imkânsız değil. Aldığımız takdirde Anayasa Mahkemesi’nin kapısını çalacak ve bir vekilimizi Ankara’ya göndereceğiz. Bu kararla hukuksuzluğun da önüne geçeceğiz.” dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom