Turan Dumlu'ya Karamürsel'den Tam destek

CHP Kocaeli Milletvekili adayı turan Dumlu önceki gün İlçemiz'de CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar ve yönetimiyle birlikte önce Kaymakama ziyaret ettikten sonra resmi daire müdürlüklerine de ziyaret ederek kendini tanıttı.

Turan Dumlu'ya Karamürsel'den Tam destek Karamürsel Haber

CHP Kocaeli Milletvekili adayı turan Dumlu önceki gün Karamürsel CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar ve yönetimiyle birlikte önce Kaymakama ziyaret ettikten sonra resmi daire müdürlüklerine de ziyaret ederek kendini tanıttı.

KARAMÜRSEL  EMNİYET MÜDÜRÜ COŞAR ÖZER’E NEZAKET ZİYARETİ

Turan Dumlu daha sonra Karamürsel İlçe emniyet Müdürü Gölcüklü Coşar Özer’i makamında ziyaret ederek kendini tanıttı, burada heyet yapılan görüşmelerde fikir alışverişinde bulundular Özer “Seçim çalışmalarında başarılar dilerken nezaket ziyaretinden dolayı da teşekkür etti.

PAZAR  ESNAFINA  ZİYARET  EDİLDİ

 

Milletvekili adayı Turan Dumlu daha sonra Karamürselin pazarına giderek burada pazarcı esnafına ziyaret ederek broşürlerini dağıtıldı, Pazar esnafı ziyareti sırasında da Karamürsel halkının da büyük ilgisini alırken destek isteyen Dumlu “Ülkemizin geleceği için bu defa sizlerden destek istiyorum” dedi.

 

 

ULVİYE  VANİOĞLU  PARTİYE  ÜYE  OLDU

 

CHP Karamürsel İlçesinde 85 yaşındaki Ulviye Vanioğlu partiye üye olurken Kocaeli Milletvekili adayı Turan Dumlu tarafından parti rozetini takarak hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu ve 1 kasım erken seçimlerinde Karamürsel ilçesinde büyük destek beklediğini dile getirdi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom