YENİ LEZZET DURAĞINIZ BEYZA KOKOREÇ GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Karamürsel'in sevilen simalarından Metin Kocakır yeni iş yeri olan BEYZA KOKOREÇ isimli mekanını AK Parti Kocaeli Millet Vekili İlyas Şeker ve bir çok kişinin katılımı ile birlikte dualarla açtı. Karamürsel'in sevilen simalarından ve Ak Parti ilçe teşkilatının vazgeçilmez isimlerinden olan Metin Kocakır Karamürsel Ereğli D-130 Karayolu ereğli ışıklarda yol üzerinde Aydın Ekmek fırınının yanında Beyza Kokoreç isimli yeni yerini Karamürsel Ak Parti ilçe başkanı Recep Demirel ve bir çok partilinin katılımı ile kaplarını açtı.

YENİ  LEZZET DURAĞINIZ BEYZA KOKOREÇ GÖRKEMLİ AÇILIŞ Yaşam

Karamürsel'in sevilen simalarından Metin Kocakır yeni iş yeri olan BEYZA KOKOREÇ isimli mekanını AK Parti Kocaeli Millet Vekili İlyas Şeker ve bir çok kişinin katılımı ile birlikte dualarla açtı.

Karamürsel'in sevilen simalarından ve Ak Parti ilçe gençlik kolları teşkilatının vazgeçilmez isimlerinden olan Metin Kocakır Karamürsel Ereğli D-130 Karayolu ereğli ışıklarda yol üzerinde Aydın Ekmek fırınının yanında bulunan Beyza Kokoreç isimli yeni iş yerini AK Parti Kocaeli Millet Vekili İlyas Şeker , Karamürsel Ak Parti ilçe başkanı Recep Demirel ve bir çok partilinin katılımı ile kaplarını açtı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom