AKP'nin evlere ve iş yerlerine bıraktıkları çantalara Uğurlu'dan tepki geldi

AKP'nin evlere ve iş yerlerine bıraktıkları çantalara Uğurlu'dan tepki geldi Karamürsel AKP İlçe Teşkilatı tarafından Karamürsel'deki vatandaşların evrelerine ve iş yerlerine bırakılan AKP çantasıyla birlikte içindeki balon ve kahveye Karamürsel CHP eski ilçe başkanı Fedai Uğurlu'dan tepki geldi. 'bana bırakılan balon ve kahveyi lütfen gelip alsınlar' dedi.

AKP'nin evlere ve iş yerlerine bıraktıkları çantalara Uğurlu'dan tepki geldi Karamürsel Haber

AKP’nin evlere ve işyerlerine bıraktıkları çantalara Uğurlu’dan tepki geldi

Karamürsel AKP İlçe Teşkilatı tarafından Karamürsel’deki vatandaşların evrelerine ve işyerlerine bırakılan AKP çantasıyla birlikte içindeki balon ve kahveye Karamürsel CHP eski ilçe başkanı Fedai Uğurlu’dan tepki geldi. ‘bana bırakılan balon ve kahveyi lütfen gelip alsınlar’ dedi.

Karamürsel CHP eski ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyesi Fedai Uğurlu, Karamürsel AKP ilçe teşkilatı tarafından Karamürsel’deki vatandaşların adreslerine ve işyerlerine bırakılan ve kendisine de bırakılan AKP logolu çantası ve içerisinde bulunan balon ve kahve’ye tepki gösteren Uğurlu, AKP ilçe Teşkilatına seslenerek lütfen bana bırakılan balon ve kahveyi gelip alın’ dedi.

Fedai Uğurlu, yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; ‘Her siyasi parti gibi AKP’nin seçim bildirgesini demokratik bir ortamda dağıtılmasına hiçbir sözüm yok, fakat bu bildirgelerin içerisine onurlu geçmişi olan Türk halkına hakaret eder gibi bir balon ve de kahve konulmasını hakaret olarak algılıyorum’. Şöyle diyebilirler bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var, diyeceklerdir. Bende diyorum ki bu balonla beraber bu kahvenin bırakın 40 yıl hatırını, 40 dakikalık hatırı dahi yoktur. Ve de bu çantanın içinde bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu imzalı bir mektubun olması ve bu mektubun içerisinde muhalefetle ilgili koalisyon kurulmasında yanlış ifadelerin bulunması nedeniyle bu mektubun içeriğinin doğru olmadığını görüyorum. Ve yazılanlara katılmadığını belirten Fedai Uğurlu, AKP ilçe başkanlığına seslenerek her siyasi partinin olduğu gibi siyasi bildirgeleri dağıtacak evlere bırakacaktır onu tabiî ki okuyacağım ama ben bu siyasi bildirgelerinin içine konulan balon ve kahveye tepki göstererek, AKP İlçe Başkanlığına teşkilatına seslenerek bu kahve ve balonu lütfen gelip benden geri alsınlar, diyerek tepkisini ortaya koydu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom