Karamürsel'de iki ayrı fener alayı

Karamürsel'de iki ayrı fener alayı Karamürsel'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Karamürsel İzci Kulübü ve Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından iki ayrı fener alayı düzenlendi. Karamürsel’de, Karamürsel İzci Kulübündeki çocuklar ve ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Teşkilatı tarafından fener alayı düzenlendi. Karamürsel Kayacık Mahallesi halı saha mevkiinde toplanan İzci Kulübünün çocuklarının yürüyüşünün ardından Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi teşkilatının yaklaşık bin kişilik grubu, ellerindeki Türk bayrakları ve meşalelerle Atatürk Anıtı'na kadar yürüdü. Her iki etkinlik, ardı ardına saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi. Fener alayına, Karamürsel CHP ilçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel ADD Başkanı Münteha Purut, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun ve vatandaşlar ile öğrenci izciler katıldı.

Karamürsel'de  iki  ayrı  fener  alayı Karamürsel Haber

Karamürsel’de iki ayrı fener alayı

Karamürsel’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Karamürsel İzci Kulübü ve Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından iki ayrı fener alayı düzenlendi.

Karamürsel’de, Karamürsel İzci Kulübündeki çocuklar ve ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Teşkilatı tarafından fener alayı düzenlendi. Karamürsel Kayacık Mahallesi halı saha mevkiinde toplanan İzci Kulübünün çocuklarının yürüyüşünün ardından Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi teşkilatının yaklaşık bin kişilik grubu, ellerindeki Türk bayrakları ve meşalelerle Atatürk Anıtı'na kadar yürüdü.

 

Her iki etkinlik, ardı ardına saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi. Fener alayına, Karamürsel CHP ilçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel ADD Başkanı Münteha Purut, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun ve vatandaşlar ile öğrenci izciler katıldı.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom