MHP ve SP 'nin Sandık Müşahitleri Okula alınmadı

1 Kasım genel seçimleri tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de gerçekleşti. Sabahın erken saatlerinden itibaren vatandaşlar sandıklara gelmeye başladılar. 7 Haziran genel seçimlerine nazaran vatandaşlar 1 Kasım seçimlerine daha fazla ilgi gösterdiler. Bütün siyasi parti temsilcileri alanda dolaşırken HDP’nin olmaması ise dikkat çekti.

MHP ve SP 'nin Sandık Müşahitleri Okula alınmadı Karamürsel Haber


1 Kasım genel seçimleri tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de gerçekleşti. Sabahın erken saatlerinden itibaren vatandaşlar sandıklara gelmeye başladılar.

7 Haziran genel seçimlerine nazaran vatandaşlar 1 Kasım seçimlerine daha fazla ilgi gösterdiler. Bütün siyasi parti temsilcileri alanda dolaşırken HDP’nin olmaması ise dikkat çekti.

 

SANDIK  TARTIŞMASI

Karamürsel Kaymakam Hikmet Özbağcı İlkokulu’nda sabah tartışma yaşandı. İddialara göre 1039 nolu sandık Başkanı Hülya Solmaz, sandık müşahitleri ile saat 07.00’de ant içirerek görevine başladı. Saat 07.20 sularında sandığa gelen MHP ve SP’nin sandık müşahitleri, Sandık Başkanı Hülya Solmaz tarafından yerine alınmadı. Yaşanan tartışmaya polis ekipleri müdahale etmesi sonrasında son buldu. MHP ve SP 1039 nolu sandığa müşahit veremediler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom