Yarın Okullar Tatil mi ? Vali Yardımcısı Açıkladı.

SON DURUM Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nün raporuna göre kar yağışı bugünle sınırlı. Öğle saatlerinden itibaren etkili olan yağışın yarına kadar devam etmesi beklenmiyor. Meteoroloji raporuna göre hava sıcaklığı en düşük 1 derece olarak ölçülecek. Bu nedenle il genelinde buzlanma beklenmediği bildirildi

Yarın Okullar Tatil mi ? Vali Yardımcısı Açıkladı. Karamürsel Haber

Karamürsel de Öğleden önce karla karışık yağmur şeklinde başlayan yağış, kara dönüştü. Peki okullar tatil olacak mı?

Yoğun kar yağışı ve soğuk hava, sıcak geçen hafta sonunun ardından bir kez daha etkisini gösterdi. Öğleden önce karla karışık yağmur şeklinde başlayan yağış, öğleden sonra yerini yoğun kar yağışına bıraktı. Geçtiğimiz haftanın tamamına yakınını kar tatiliyle geçiren öğrencilerle aileleri, kar tatili olup olmayacağını merak etmeye başladı.

 

 

KARAMÜRSEL DE TATİL KARARI VAR MI?

Doğal afetlerden sorumlu Vali Yardımcısı Abdullah Etil, kar yağışıyla ilgili durum ve okulların tatil olup olmayacağı konusunda açıklama yaptı. Etil, meteoroloji raporunda olağanüstü bir duruma rastlanmadığını belirtti. Rapora göre buzlanma tehlikesi olmadığını anlatan Etil, raporlar doğrultusunda tatil kararına gerek görülmediğini kaydetti.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom