İHALE BİTTİ KARAMÜRSEL'E HAYIRLI OLSUN

BİN 214 M2 ALAN ÜZERİNE YAPILACAK Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan Karamürsel İHL Spor ve Seminer Salonu, bin 214 metrekare alan üzerine kurulacak. Voleybol ve basketbol sahalarının yer alacağı spor salonunda 150 kişi kapasiteli tribün bulunacak. Ayrıca spor salonu içerisinde 160 kişi kapasiteli seminer salonu yapımı gerçekleştirilecek. 3 FİRMA TEKLİF VERDİ Hizmet binası ihale salonunda yapılan ihaleye 3 firma katıldı. İhale kapsamında en yüksek teklif 3 milyon 101 bin TL ile Süleyman Doğan+Atlas İnşaat tarafından gelirken, en düşük teklifi Özpol Mühendislik tarafından 2 milyon 843 bin TL ile verildi. İhale sonucu komisyon değerlendirmesinden sonra açıklanacak. FİRMA TEKLİF Özpol Mühendislik 2 milyon 843 bin TL Özgür Modern Yapı 3 milyon 087 bin TL Süleyman Doğan+Atlas İnşaat 3 milyon 101 bin TL

İHALE  BİTTİ  KARAMÜRSEL'E HAYIRLI  OLSUN Karamürsel Haber

Büyükşehir’den  Karamürsel  İHL’ye  spor  salonu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yapı Kontrol Şube Müdürlüğü tarafından Karamürsel İmam Hatip Lisesi(İHL) Spor ve Seminer Salonu yapım ihalesi Büyükşehir hizmet binası ihale salonunda gerçekleştirildi. İhaleye 3 firma teklif verdi.

BİN  214  M2  ALAN  ÜZERİNE  YAPILACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan Karamürsel İHL Spor ve Seminer Salonu, bin 214 metrekare alan üzerine kurulacak. Voleybol ve basketbol sahalarının yer alacağı spor salonunda 150 kişi kapasiteli tribün bulunacak. Ayrıca spor salonu içerisinde 160 kişi kapasiteli seminer salonu yapımı gerçekleştirilecek.

3  FİRMA  TEKLİF  VERDİ

Hizmet binası ihale salonunda yapılan ihaleye 3 firma katıldı. İhale kapsamında en yüksek teklif 3 milyon 101 bin TL ile Süleyman Doğan+Atlas İnşaat tarafından gelirken, en düşük teklifi Özpol Mühendislik tarafından 2 milyon 843 bin TL ile verildi. İhale sonucu komisyon değerlendirmesinden sonra açıklanacak.

FİRMA  TEKLİF

Özpol Mühendislik                     2 milyon 843 bin TL

Özgür Modern Yapı                    3 milyon 087 bin TL

Süleyman Doğan+Atlas İnşaat     3 milyon 101 bin TL

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom