Husumetlisini 7 yerinden bıçakladıktan sonra Firar eden şahıs teslim oldu

Karamürsel’de eski husumetlisini 7 yerinden bıçakladıktan sonra Firar eden şahıs teslim oldu Karamürsel’de geçtiğimiz hafta sonu, daha önceden husumetli olan iki kişi arasından çıkan kavgada 7 yerinden bıçakladıktan sonra firar eden şahıs teslim oldu. Çıkartıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı Geçtiğimiz hafta sonu Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Hayati Şafak Sokakta aralarında daha önceden husumetin bulunduğu şahısların kavgasında Sait. Ç. (48) Naci.D.’yi (58) 7 yerinden bıçakladıktan sonra firar eden Sait Ç. Teslim oldu.

Husumetlisini   7 yerinden bıçakladıktan sonra   Firar eden şahıs teslim oldu Karamürsel Haber

Karamürsel’de eski husumetlisini

7 yerinden bıçakladıktan sonra

Firar eden şahıs teslim oldu

Karamürsel’de geçtiğimiz hafta sonu, daha önceden husumetli olan iki kişi arasından çıkan kavgada 7 yerinden bıçakladıktan sonra firar eden şahıs teslim oldu. Çıkartıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı

Geçtiğimiz hafta sonu Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Hayati Şafak Sokakta aralarında daha önceden husumetin bulunduğu şahısların kavgasında Sait. Ç. (48) Naci.D.’yi (58) 7 yerinden bıçakladıktan sonra firar eden Sait Ç. Teslim oldu.

Sait Ç. çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 7 yerinden bıçaklanan Naci D. kaldırıldığı Gölcük Necati Çelik Hastanesinde yapılan ameliyatının ardından hayati tehlikesini atlattığı belirterek sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom