KARAMÜRSEL EMNİYETİNDEN NEFES KESEN OPERASYON

Karamürsel’deki PTT şubesinden sahte kimlikle 20 bin lira kredi çekmek isteyen kişiler suçüstü yakalandı. Tekirdağ ve İstanbul Emniyetince aranan Tayfun D. (38) ve Aziz S. (58) adlı şahısların Karamürsel’e geleceğini ihbarını alan Karamürsel Asayiş Şube ekipleri şahısları ve araçlarını takibe alarak, şahıslar ilk olarak Karamürsel Nüfus Müdürlüğünde kayıtlarını Karamürsel’e aldırarak adres değişikliği yaptıktan sonra sahte kimlikle Karamürsel PTT şubesine giderek 20 bin lira kredi çektikten sonra Karamürsel Emniyet ekiplerince her iki şahısta PTT önünde çektikleri 20 bin lirayla yakalanarak Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne götürülen, şahısların üzerlerinde yapılan aramada 7 adet sahte ehliyet ve nüfus cüzdanı çıktı. Tekirdağ ve İstanbul Polisi tarafından arandığı belirtilen şahıslardan Tayfun D.’nin 20 kez bu suçlardan kayıtlı olduğu belirtilirken her iki şahıs da Tekirdağ Asayiş Ekiplerine teslim edilerek Tekirdağ’ına götürüldü. Çekilen 20 bin lira teslim edildi.

KARAMÜRSEL EMNİYETİNDEN NEFES KESEN OPERASYON Karamürsel Haber

Karamürsel’de sahte kimlikle kredi çekmeye çalışırken yakalandılar

Karamürsel’deki PTT şubesinden sahte kimlikle 20 bin lira kredi çekmek isteyen kişiler suçüstü yakalandı

Tekirdağ ve İstanbul Emniyetince aranan Tayfun D. (38) ve Aziz S. (58) adlı şahısların Karamürsel’e geleceğini ihbarını alan Karamürsel Asayiş Şube ekipleri şahısları ve araçlarını takibe alarak, şahıslar ilk olarak Karamürsel Nüfus Müdürlüğünde kayıtlarını Karamürsel’e aldırarak adres değişikliği yaptıktan sonra sahte kimlikle Karamürsel PTT şubesine giderek 20 bin lira kredi çektikten sonra Karamürsel Emniyet ekiplerince her iki şahısta PTT önünde çektikleri 20 bin lirayla yakalanarak Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne götürülen, şahısların üzerlerinde yapılan aramada 7 adet sahte ehliyet ve nüfus cüzdanı çıktı.

 

Tekirdağ ve İstanbul Polisi tarafından arandığı belirtilen şahıslardan Tayfun D.’nin 20 kez bu suçlardan kayıtlı olduğu belirtilirken her iki şahıs da Tekirdağ Asayiş Ekiplerine teslim edilerek Tekirdağ’ına götürüldü. Çekilen 20 bin lira teslim edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom