Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu Aşure Günü Düzenledi

Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu Aşure Günü Düzenledi Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu geleneksel hale getirdiği her yıl uyguladığı aşure günü düzenledi.

Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu Aşure Günü Düzenledi Karamürsel Haber

Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu Aşure Günü Düzenledi

Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu geleneksel hale getirdiği her yıl uyguladığı aşure günü düzenledi.

Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu Aile Birliği Başkanı Nihal Şara ve yönetim kurulu tarafından düzenlenen Aşure Günü etkinliğine Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Karamürsel Müftüsü Yılmaz Küçük, Karamürsel Devlet Hastanesi Baş Hekimi Op. Dr. Metin Balatlı, Karamürsel Sağlık Grup Başkanı Dr. Ferhan Uğur, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

 

Okul Müdürü Yaşar Gül yaptığı açıklamada, ‘yapılan Aşure etkinliği ile öğrenci, öğretmen ve velinin motivasyonunu artırmak, eğitim sürecinde veli işbirliği ile başarının arttırılması amaçlandığını açıklayan Gül, güzel bir öz değerimizin bu şekilde yaygınlaşmasına vesile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle okul aile birliğine ve başta Kaymakamımız olmak üzere bütün katılımcılara teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Etkinlik öğrencilere, velilere ve katılımcılara aşure ikram edilerek son buldu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom