Kızılay Haftası, Karamürsel'de kutlandı

Kızılay Haftası, Karamürsel'de kutlandı Karamürsel'de Kızılay Haftası etkinlikleri çerçevesinde; Kızılay Karamürsel Şubesi, Kızılay Kocaeli Kan Merkezi ve İmam Hatip Lisesi ile ortaklaşa olarak bir program gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda açılış konuşmasını Kocaeli-İzmit Kan Alma Merkezi Koordinatörü Gülden Ünal, Kızılay’ın önemini ve kuruluş tarihinden bu yana yapılan çalışmalarına ve değişimine değindi. Kızılay Karamürsel Şubesi Gençlik Kolları Üyesi Büşra Lafçı yaptığı konuşmada Karamürsel’de nasıl faaliyet içersinde olduklarını ve yardımlarını anlattı. Ardından Kaymakamımız Ahmet Narinoğlu, Kızılay’ın anlam ve önlemine değinerek gençlere ‘Kızılay gelecekte de var olacak bir kurum yarının sahibi olacak gençlere gönüllü olmanızı görmek istiyoruz’ diye sözlerine devam ederek emeği geçenleri tebrik ederek, başarılar diledi. Program Karamürsel İmam Hatip lisesinin hazırlamış olduğu kısa tiyatro oyunuyla son buldu. Programın sonunda Kızılay Haftası nedeniyle Karamürsel’de düzenlenen Kızılay konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller verilirken daha sonra konuklara

Kızılay  Haftası,  Karamürsel'de  kutlandı Sağlık

 

Kızılay Haftası, Karamürsel’de kutlandı

Karamürsel’de Kızılay Haftası etkinlikleri çerçevesinde; Kızılay Karamürsel Şubesi, Kızılay Kocaeli Kan Merkezi ve İmam Hatip Lisesi ile ortaklaşa olarak bir program gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda açılış konuşmasını Kocaeli-İzmit Kan Alma Merkezi Koordinatörü Gülden Ünal, Kızılay’ın önemini ve kuruluş tarihinden bu yana yapılan çalışmalarına ve değişimine değindi. Kızılay Karamürsel Şubesi Gençlik Kolları Üyesi Büşra Lafçı yaptığı konuşmada Karamürsel’de nasıl faaliyet içersinde olduklarını ve yardımlarını anlattı. Ardından Kaymakamımız Ahmet Narinoğlu, Kızılay’ın anlam ve önlemine değinerek gençlere ‘Kızılay gelecekte de var olacak bir kurum yarının sahibi olacak gençlere gönüllü olmanızı görmek istiyoruz’ diye sözlerine devam ederek emeği geçenleri tebrik ederek, başarılar diledi. Program Karamürsel İmam Hatip lisesinin hazırlamış olduğu kısa tiyatro oyunuyla son buldu.

 

Programın sonunda Kızılay Haftası nedeniyle Karamürsel’de düzenlenen Kızılay konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller verilirken daha sonra konuklara.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom