SEDAŞ tarafından bir açıklama yapıldı

Cumartesi günü İlçemizde bazı bölgelerinde planlı olarak elektrik kesintisi yaşanacak. Kesinti saatlerinde vatandaşların herhangi bir sıkıntı yaşamaması nedeniyle SEDAŞ tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre; “Kesinti saatlerinde elektrikle çalışan cihazlarınız​ı lütfen devre dışı bırakınız.

SEDAŞ tarafından bir açıklama yapıldı Karamürsel Haber

Cumartesi günü İlçemizde bazı bölgelerinde planlı olarak elektrik kesintisi yaşanacak. Kesinti saatlerinde vatandaşların herhangi bir sıkıntı yaşamaması nedeniyle SEDAŞ tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre; “Kesinti saatlerinde elektrikle çalışan cihazlarınız​ı lütfen devre dışı bırakınız. Tüketiciler​imizin bu durumu dikkate alarak, gerekli önlemlerini almaları önemle duyurulur. Jeneratör kullanan tüketicilerimiz kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcılarını açık tutmalıdır. Bu hususların dikkate alınmasını önemle rica ederiz” ifadeleri kullanıldı. İşte 7 Kasım Cumartesi günü elektrik kesintisi yaşayacak yerler.

(09.00-12.00)  Kayacık Mahallesi 2293. Sokak, 2294. Sokak, 2295 Sokak, Ahmet Mersinli Sokak, Feneryolu Caddesi, Amiral Caddesi, 239.Cadde, 240. Cadde, 241. Cadde, 241. Cadde

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom