Karamürsel'de hırsızlar bir apartmanda 3 daireye girdiler

Karamürsel kayacık mahallesi raufdenktaş caddesi üzerinde yani yapılan küçük ay apartmanında dün akşam üzeri aynı apartmanda üç daireye giren hırsızlar daha yeni evli bir çiftin düğününde takılan tüm altınlarını alarak kayıplara karıştılar.Olayın fark edilmesinin üzerine haber verilen Karamürsel Emniyetine bağlı ekipler hırsız veya hırsızların yakalanması için geniş çaplı bir araştırma başlattıkları belirtildi. LÜTFEN DİKKAT EDİN Evine hırsız giren vatandaşlardan biri muhabirimize biz bu binaya yeni taşındık o yüzden daha herkes bir birini tanımıyor. Lütfen dikkat edin apartmanınıza yada mahallenizde süpheli gördüğünüz kişileri 155 polis ekiplerine haber verin. Belki bu sayede bizim evimize giren hırsızlarda yakalana bilir dedi.

Karamürsel'de hırsızlar bir apartmanda 3 daireye girdiler Karamürsel Haber

HIRSIZLIĞIN BU KADARINADA PES DOĞRUSU

Karamürsel kayacık mahallesi  raufdenktaş caddesi üzerinde yani yapılan küçük ay apartmanında dün akşam üzeri aynı binada bulunan  üç daireye giren hırsız ve ya hırsılar daha yeni evli bir çiftin düğününde takılan tüm altınlarını alarak kayıplara karıştılar.

Olayın fark edilmesinin üzerine haber verilen Karamürsel Emniyetine bağlı ekipler hırsız veya hırsızların yakalanması için geniş çaplı bir araştırma başlattıklarını  belirtiler.

LÜTFEN  DİKKAT  EDİN

Evine hırsız giren vatandaşlar muhabirimize biz bu binaya yeni taşındık o yüzden daha herkes bir birini tanımıyor. Lütfen dikkat edin apartmanınıza yada mahallenizde süpheli gördüğünüz kişileri 155 polis ekiplerine haber verin. Belki bu sayede bizim evimize giren hırsızlarda yakalana bilir dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom