Çamçukur taraftarından Seka'ya 'Ballı' karşılama

Çamçukur taraftarından Seka'ya 'Ballı' karşılama Karamürsel Stadı’nda alışık olmadığımız bir manzara yaşandı. Ev sahibi Çamçukurspor’un taraftarı 1937 Sekaspor takımını bal ikram ederek karşıladı Sahalarımızda bek alışılmadık olay Karamürsel’de yaşandı. Amatör Süper Lig’in başarılı takımlarından ve kendi grubunda lider olan Çamçukurspor ikinci sırada ve aynı puanı olan Kocaeli 1937 Sekaspor Takımını konuk etti. Maç öncesi Çamçukur Mahalle Muhtarı Recep Vonal ve Çamçukurspor taraftarı olan Adem Yamak kendi ürettikleri balları Kocaeli 1937 Sekaspor Takımı Antrenörü Nejat Ferhatoğlu ve takımdaki oyuncalara hediye ederek Karamürsel’e hoş geldiniz dileklerinse bulunarak diğer kulüp taraftarlarında örnek oldu.

Çamçukur taraftarından  Seka'ya 'Ballı' karşılama Spor

Çamçukur taraftarından Seka’ya ‘Ballı’ karşılama

Karamürsel Stadı’nda alışık olmadığımız bir manzara yaşandı. Ev sahibi Çamçukurspor’un taraftarı 1937 Sekaspor takımını bal ikram ederek karşıladı

Sahalarımızda bek alışılmadık olay Karamürsel’de yaşandı. Amatör Süper Lig’in başarılı takımlarından ve kendi grubunda lider olan Çamçukurspor ikinci sırada ve aynı puanı olan Kocaeli 1937 Sekaspor Takımını konuk etti. Maç öncesi Çamçukur Mahalle Muhtarı Recep Vonal ve Çamçukurspor taraftarı olan Adem Yamak kendi ürettikleri balları Kocaeli 1937 Sekaspor Takımı Antrenörü Nejat Ferhatoğlu ve takımdaki oyuncalara hediye ederek Karamürsel’e hoş geldiniz dileklerinse bulunarak diğer kulüp taraftarlarında örnek oldu.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom