KARAMÜRSEL'İ ONURLANDIRAN GENÇ FUTBOLCU MELİH GENÇ

Karamürsel İdman Yurdu U15 Takımının oyuncusu Melih Genç’ten herkese örnek davranış; ‘Elle attım hocam’ dedi, attığı golü iptal ettirdi Karamürsel’de 15 yaşındaki Melih Genç’ten, fair-play'e aday gösterilecek örnek davranış, ‘Elle attım hocam’ dedi, attığı golü iptal ettirdi.

KARAMÜRSEL'İ  ONURLANDIRAN GENÇ FUTBOLCU MELİH GENÇ Spor

Karamürsel İdman Yurdu U15 Takımının oyuncusu Melih Genç’ten herkese örnek davranış;

‘Elle attım hocam’ dedi, attığı golü iptal ettirdi

Karamürsel’de 15 yaşındaki Melih Genç’ten, fair-play'e aday gösterilecek örnek davranış, ‘Elle attım hocam’ dedi, attığı golü iptal ettirdi.

‘Elle attım hocam’

Karamürsel İdman Yurdu ve Başiskele Belediye Spor arasından oynan U15 futbol maçında, sahalarda görmeye hiç alışık olmadığımız bir fair-play örneği yaşandı. Karamürsel İdman Yurdu takımının forvet oyuncusu Melih Genç 1-0 mağlup oynadıkları maçın 20. dakikasında yapılan ortaya elle müdahale ederek gol attı. Hakemlerin gol kararının ardından santral yapılmadan önce hakeme ‘elimle golü attım’ diyerek verilen golü iptal ettirdi.

Karamürsel İdman Yurdu takımının 15 yaşındaki Melih Genç fair-play'e aday gösterilecek örnek bir davranış sergileyerek hakemlerden, rakip takımdan ve tribünden büyük alkış alırken futbol oynayan herkese de örnek bir davranışta bulundu.

‘Vicdanımı dinledim’

1-0 mağlup oldu sırada attığı elle attığı golü gol olarak sayan hakeme elle atım diyerek iptal ettiren Melih Genç, ‘yapılan ortaya elimle gol attım. Hakem golü verdi fakat vicdanım rahat değildi. Hakeme golü elle attığımı söyledim. Bunun üzerine gol iptal oldu. Futbol sadece golden ibaret değil. Bence her futbolcunun yapması gereken bir davranıştı." dedi. Karamürsel İdman Yurdu maçtan 6-1 bir farklı skorla galip ayrılırken Melih Genç bu maçta 3 gol attı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom