Karamürsel'de 10 Kasım Atatürk'ü anma programı yapıldı

Karamürsel'de 10 Kasım Atatürk'ü anma programı yapıldı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 77. yılı anma etkinlikleri tüm yurtta olduğu gibi Karamürsel'de de gerçekleştirildi. Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen anma etkinliğine Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Cumhuriyet Savcısı Zafer Birinci, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, siyasi parti temsilcileri, askeri erkan, öğrenciler ve sivil vatandaşlar katıldı. Atatürk Anıtına çelenk bırakılmasıyla başlayan anma etkinliğinde kaymakamlık, belediye, jandarma, AK Parti, CHP ve ADD çelenk bıraktı. Çelenk bırakılmasının ardından, sirenler çaldı, saygı duruşu gerçekleştirildi. Türk bayrağı göndere çekildikten sonra yarıya indirildi. Çelenk Törenin ardından Karamürsel Kültür Merkezinde Karamürsel Mürsel Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından Mustafa Kemal Atatürk konulu slayt gösterisi, Atatürk oratoryosu, şiirler okunarak tören sona erdi. Törenin ardından Atatürk’ün ölüm yıldönümü nedeniyle Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan okullar arası şiir ve kompozisyon yarışmalarında derece alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Program sonunda kaymakam Ahmet Narinoğlu ve Karamürsel Belediye başkanı İsmail Yıldırım programı hazırlayan öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Karamürsel'de 10 Kasım Atatürk'ü anma programı yapıldı Karamürsel Haber

Karamürsel´de 10 Kasım Atatürk´ü anma programı yapıldı

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk´ün ebediyete intikalinin 77. yılı anma etkinlikleri tüm yurtta olduğu gibi Karamürsel’de de gerçekleştirildi.

Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen anma etkinliğine Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Cumhuriyet Savcısı Zafer Birinci, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, siyasi parti temsilcileri, askeri erkan, öğrenciler ve sivil vatandaşlar katıldı.

Atatürk Anıtına çelenk bırakılmasıyla başlayan anma etkinliğinde kaymakamlık, belediye, jandarma, AK Parti, CHP ve ADD çelenk bıraktı. Çelenk bırakılmasının ardından, sirenler çaldı, saygı duruşu gerçekleştirildi. Türk bayrağı göndere çekildikten sonra yarıya indirildi.

Çelenk Törenin ardından Karamürsel Kültür Merkezinde Karamürsel Mürsel Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından Mustafa Kemal Atatürk konulu slayt gösterisi, Atatürk oratoryosu, şiirler okunarak tören sona erdi. Törenin ardından Atatürk’ün ölüm yıldönümü nedeniyle Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan okullar arası şiir ve kompozisyon yarışmalarında derece alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Program sonunda kaymakam Ahmet Narinoğlu ve Karamürsel Belediye başkanı İsmail Yıldırım programı hazırlayan öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom