Aldıkları bardak suların içinde yüzen cisimler şaşkınlık yarattı !

Aldıkları bardak suların içinde yüzen cisimler şaşkınlık yarattı! Karamürsel Mustafa Kemal Paşa Dayanışma Kalkınma ve Kültür Yaşatma Derneği’ne alınan bardak suların içinde yüzen cisimler şaşkınlık yarattı. Müşterilerimiz tarafından fark edildi

Aldıkları bardak suların içinde yüzen cisimler şaşkınlık yarattı ! Karamürsel Haber

Aldıkları bardak suların içinde yüzen cisimler şaşkınlık yarattı!

Karamürsel Mustafa Kemal Paşa Dayanışma Kalkınma ve Kültür Yaşatma Derneği’ne alınan bardak suların içinde yüzen cisimler şaşkınlık yarattı.

Müşterilerimiz tarafından fark edildi

Karamürsel Mustafa Kemal Paşa Dayanışma Kalkınma ve Kültür Yaşatma Derneği’nin müşterilerine satmak için aldığı bardak sularının içinde yüzen beyaz cisimler şaşkınlık yarattı. Suyun içindeki cisimleri gören Karamürsel Mustafa Kemal Paşa Dayanışma Kalkınma ve Kültür Yaşatma Dernek Başkanı İsmail Öncel ‘Geçtiğimiz ay sonunda derneğimize aldığımız 4 koli 250 cc’lik bardak sularının bir kolisindeki sularının içinde bilmediğimiz beyaz cisimler yüzüyor müşterilerimiz tarafından fark edilen bu cisimler herkes tarafından şaşkın yarattı.

Bu konunun aydınlatılmasını istiyoruz

Bu suların içinde yüzen cisimlerin ne olduğunu açıkçası merak ettik, çünkü kim bilir fark etmeden bu cisimli sulardan kaç defa içtik, bu suların bu şekilde satılması zararlı olabilir bu nedenle yetkililerin bu suları araştırması gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle bizden bu suları alabilirler ve de bu suyun markası ve satan firma belli firmayla temasa geçilerek bu suların neden bu durumda olduğu araştırılması gerektiğine inanıyoruz diyen Öncel, biz vatandaşlık görevimizi yerine getirerek bu konunun aydınlatılmasını istiyoruz" diye konuştu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom