KARAMÜRSEL'DE 18 YAŞINDAKİ GENÇ KALBİNE YENİLDİ

Karamürsel’de yaşayan 18 yaşındaki Kamil Ö. geçirdiği kalp krizi sonucu öldü. Karamürsel’de ikamet eden Bahattin ve Minire Ö.’ın 4 çocuğundan biri olan Kamil Ö. geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Daha önceden kalbinden rahatsız olan ve bu konuda tedavi gören Kamil Ö. önceki akşamüzeri saat 17.00 sıralarında evinde rahatsızlanarak ilk önce Karamürsel Devlet Hastanesine buradan da Kocaeli Umut Tepe Tıp

KARAMÜRSEL'DE 18 YAŞINDAKİ GENÇ KALBİNE YENİLDİ Karamürsel Haber

Karamürsel’de yaşayan 18 yaşındaki Kamil Ö. geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.

Karamürsel’de ikamet eden Bahattin ve Minire Ö.’ın 4 çocuğundan biri olan Kamil Ö. geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Daha önceden kalbinden rahatsız olan ve bu konuda tedavi gören Kamil Ö. önceki akşamüzeri saat 17.00 sıralarında evinde rahatsızlanarak ilk önce Karamürsel Devlet Hastanesine buradan da Kocaeli Umut Tepe Tıp Fakültesine kaldırılan ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kalbi duran Kamil Ö. 18 yaşında hayatını kaybetti.

Kamil Ö.’ın cenazesi memleketi Balıkesir Gönen ilçesinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Gönen Mezarlığında toprağa verildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom