Şeyda ve Tolga dünya evine giriyor.

Şeyda'mız dünya evine giriyor.Karamürsel Belediyesi Basın-Yayın müdürlüğü çalışanlarından Şeyda Bayraktar ile Karamürsel Emniyet Müdürlüğü çalışanlarından Tolga Yılmaz 15 Kasım Pazar günü Karamürsel Kültür Merkezinde 14.00 - 16,00 saatleri arasında yapılacak nikah töreni ile dünya evine girmeye hazırlanıyorlar. Karamürsel'de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen Şeyda Bayraktar ve Tolga Yılmaz 14 Kasım Cumartesi günü saat 19.00’da Karamürsel Su altı Sporları Kulübünde gerçekleşecek nişan töreninin ardından 15 Kasım Cumartesi günü Karamürsel Kültür merkezinde dünya evine girecekler. Bizlerde Karamürsel.tv ve Buber Group ailesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Şeyda ve Tolga  dünya evine giriyor. Yaşam

Şeyda'mız dünya evine giriyor.Basın camiası tarafından iyi tanınan ve sevilen Karamürsel Belediyesi Basın-Yayın müdürlüğü çalışanlarından  Şeyda Bayraktar ile Karamürsel Emniyet Müdürlüğü çalışanlarından Tolga Yılmaz  15 Kasım Pazar günü Karamürsel Kültür Merkezinde 14.00 - 16,00 saatleri arasında yapılacak nikah töreni ile dünya evine girmeye hazırlanıyorlar.

Karamürsel'de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen Şeyda Bayraktar ve Tolga Yılmaz  14 Kasım Cumartesi günü saat 19.00’da Karamürsel Su altı Sporları Kulübünde gerçekleşecek nişan töreninin ardından 15 Kasım Cumartesi günü Karamürsel Kültür merkezinde dünya evine girmeye hazırlanıyorlar. Bizlerde Karamürsel.tv ve Buber Group ailesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom