CHP Karamürsel İlçe Başkanlığı'nca delege seçimleri yapıldı.

CHP Karamürsel İlçe Başkanlığı'nca delege seçimleri yapıldı. CHP Karamürsel İlçe Teşkilat Binasında gerçekleşen delege seçimlerinde yüksek bir katılım ile 122 delegenin isimleri belirlendi. Seçimlerde toplam 27 mahalle ve ilçe merkezinde oy kullanıldı. Doğal delegelerle birlikte 122 delegenin isimleri belirlendi. CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, delege seçimlerinin Kocaeli’ne, Karamürsel’e ve ülkeye hayırlı olmasını diledi. Delege seçimlerinin son derece şeffaf ve demokrasi kuralları içerisinde yapıldığını belirten Yazar, "Cumhuriyet Halk Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı olarak delege seçimimizi gerçekleştirdik. Üyelerimiz ve delege adaylarımızla birlikte son derece demokratik bir delege seçimi yaptık. Vatana, millete hayırlı olsun" dedi.

CHP Karamürsel İlçe Başkanlığı'nca delege seçimleri yapıldı. Karamürsel Haber

CHP Karamürsel İlçe Başkanlığı'nca delege seçimleri yapıldı.

CHP Karamürsel İlçe Teşkilat Binasında gerçekleşen delege seçimlerinde yüksek bir katılım ile 122 delegenin isimleri belirlendi.

Seçimlerde toplam 27 mahalle ve ilçe merkezinde oy kullanıldı. Doğal delegelerle birlikte 122 delegenin isimleri belirlendi. CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, delege seçimlerinin Kocaeli’ne, Karamürsel’e ve ülkeye hayırlı olmasını diledi.

Delege seçimlerinin son derece şeffaf ve demokrasi kuralları içerisinde yapıldığını belirten Yazar, "Cumhuriyet Halk Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı olarak delege seçimimizi gerçekleştirdik. Üyelerimiz ve delege adaylarımızla birlikte son derece demokratik bir delege seçimi yaptık. Vatana, millete hayırlı olsun" dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom