Karamürsel'de bu nasıl trafik anlayışı bu nasıl zihniyet !

Karamürsel'de bu nasıl trafik anlayışı bu nasıl zihniyet ! Karamürsel'de ilginç trafik uygulaması daha doğrusu, trafik saçmalığı, şirket sahiplerinin araçları park etsin diye karayolunu trafiğe kapatıp araçların şehir merkezine girişlerinde trafiği tehlikeye sokuyorlar. Bu nasıl anlayış bu nasıl zihniyet.

Karamürsel'de  bu  nasıl  trafik  anlayışı  bu  nasıl  zihniyet ! Karamürsel Haber

Karamürsel’de  bu  nasıl  trafik  anlayışı  bu  nasıl  zihniyet !

Karamürsel’de ilginç trafik uygulaması daha doğrusu, trafik saçmalığı, şirket sahiplerinin araçları park etsin diye karayolunu trafiğe kapatıp araçların şehir merkezine girişlerinde trafiği tehlikeye sokuyorlar. Bu nasıl anlayış bu nasıl zihniyet.

Karamürsel Belediyesi ve Kent Meydanı İnşaatı nedeniyle D-130 Karayolu Karamürsel Merkez Işıklardaki Yalova istikametine giden araçların şehir merkezine girişlerindeki yolun kapatılarak akan bir trafikte ‘U’ dönüşüyle şehir merkezini giriş yapmak isteyen araçlar ister istemeden trafiği tehlikeye sokuyor.

Yaklaşık bir yıl önce Karamürsel Belediyesi ve Kent Meydanı İnşaatına başlanan ve başlandığında D-130 karayolu merkez ışıklardan inşaata girişi olan ve yüksek tonajlı kamyonların girişleri ve çıkışları kontrollü yapılması amaçlı şehir merkezine girişlerinin kapatılması doğru olsa da şimdilerde bu girişlerin yapılmaması ve hala araçların sağa giriş yerlerinin kapılı kalması ve üstelik bu inşaatı yapan firma sahiplerinin araçlarının oto parkı haline gelmesi insan hayatlarının hiçe sayıldığını belirten Karamürselli vatandaşlar ‘bu nasıl zihniyet, tamam ilk zamanlar inşaata giriş ve çıkış nedeniyle böyle bir uygulama yapıldı ama şimdi bu giriş çıkış yok. Şimdi sağa giriş yerine kırmızı bir emniyet kemeri çekilmiş ve içine bu inşaatın sahiplerinin araçları park etmiş insanlar şehir merkezine girmek istediklerinde son derece tehlikeli bir trafik kuralı ile akan bir trafikte ‘U’ dönüşü yapmak zorunda bırakılarak şehir merkezine girmesi, bu duruma da herkesin seyirci kalması şaşkınlık verirken bu nasıl zihniyet bu nasıl anlayış dedirtiyor.

Yetkililer… burada can ve mal kaybı yaşanmadan bir önce bu saçmalığa son verin ne dersiniz !!!

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom