Körfez Belediye Başkanı Baran dan Ziyaret

Körfez Belediye Başkanı Baran dan Ziyaret

Körfez Belediye Başkanı Baran dan Ziyaret Karamürsel Haber

Körfez Belediye Başkanı Baran dan Ziyaret.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Başkan Baran ziyareti sırasında Körfez’i simgeleyen “kiraz sembolünü”  Başkan Yıldırım’a hediye etti.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ziyareti sırasında Karamürsel’in sanayiden uzak çok güzel ve şirin bir ilçe olduğunu söyledi.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ise nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Karamürsel’de doğa turizmini canlandırmak için çalışmalar yaptıklarını açıkladı.

Başkan Yıldırım  “Belediye Başkanlığı’na ilk seçildiğim 2004 yılında Karamürsel’de ilk yelken kulübünü kurdum. Ardından ikinci bir yelken kulübü ve su altı sporları kulübünün kurulmasına öncülük ettim. Geçtiğimiz yıl içerisinde Türkiye’de bir ilk gerçekleştirerek gemi resif töreni düzenledik. Resif ’in ardından ilçemize gelen sporcuların sayısında artış oldu.

Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Karamürsel’de doğa yürüyüş parkurlarını tamamladık. Günümüzde Karamürsel’de 18 adet doğa yürüyüş parkuru var ve ilçemize yürüyüş yapmak için gelenlerin sayısı her geçen gün artıyor.

2015 yılında tamamlanması planlanan ve çalışmaları hızla devam eden Körfez geçiş köprüsü ile bölgemiz daha da canlanacak. Karamürsel Belediyesi olarak geleceğe yönelik sağlam yatırımlar yapmaya devam ediyoruz ” şeklinde konuştu.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom