Karamürsel'in En tatlı Mekanı

Antep’in meşhur baklavaları bu mekanda Ev sıcaklığında keyifli anların paylaşıldığı Gaziantepli Özoruçoğlu Baklavaları, geleneksel tatların yeni biçimlerde sunulduğu samimi mekanların başında geliyor. Karamürsel Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmet veren mekan tatlılarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Karamürsel'in En tatlı Mekanı Yaşam

Antep’in meşhur baklavaları bu mekanda

Ev sıcaklığında keyifli anların paylaşıldığı Gaziantepli Özoruçoğlu Baklavaları, geleneksel tatların yeni biçimlerde sunulduğu samimi mekanların başında geliyor. Karamürsel Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmet veren mekan tatlılarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Açıldığından bu yana sunduğu eşsiz lezzetler ile Karamürsel’de bir marka haline gelen Gaziantepli Özoruçoğlu Baklavaları Karamürsel’in tercihi. Gaziantepli Özoruçoğlu Baklavaları, yaptığı lezzetler ile Karamürsel halkının her gününe ‘Tat’ katıyor. Kaliteli ürünleriyle gündeme gelen işletme doğal ürünlerle hizmet veriyor. Karamürsel halkının her gününü tatlandırmak için tercih edilen işletmelerin başında gelen Gaziantepli Özoruçoğlu Baklavaları, vatandaşların ilgi odağı oldu. Ev sıcaklığında keyifli anların paylaşıldığı Gaziantepli Özoruçoğlu Baklavaları, geleneksel tatların yeni biçimlerde sunulduğu samimi mekanların başında geliyor. Karamürsel Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmet veren mekan yeni tatlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İşletme sahibi yaptıkları lezzetlerle ve göstermiş oldukları hizmetten dolayı büyük beğeni ve takdir topluyor.

Gaziantepli Özoruçoğlu Baklavaları, zengin menüsü ve çeşitli ikramları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Tatlı denilince akla ilk gelen yerlerden biri olan Gaziantepli Özoruçoğlu Baklavaları, özenle hazırlanan tatlı çeşitleriyle Karamürsel halkının damak zevkine hitap ediyor. İşletme yaklaşık 30 çeşit özel tatlılarını Karamürsel halkıyla buluşturuyor. Baklava üzerine kendini geliştiren Nejdet Öğüt, birbirinden lezzetli baklava çeşitlerini Karamürsellilere sunuyor. Karamürsel’in ilk ve tek Gaziantepli Özoruçoğlu Baklavacısı olan ve sektörde uzun yılları geride bırakan Gaziantepli Özoruçoğlu Baklavaları, Karamürsellilerin tercihi, işletmede her gün fıstıklı baklava, cevizli baklava, sütlü Nuriye, havuç dilimi, fıstık sarma, fıstıklı ezma kadayıf, kuru baklava, köy baklavası paşa zade, kavrulmuş Antep fıstığı, kesme Maraş dondurması, gibi yaklaşık 30 çeşit baklava imal ediliyor.

Uzun yıllar Karamürsel’de Gaziantep baklavaları yapan Nejdet Öğüt her zaman  Karamürsellilere hizmet veriyor. Gaziantepli Özoruçoğlu Baklavaları adını veren yılların ustası Nejdet Öğüt, hazırladığı muhteşem lezzetlerle ilçe halkının gönlünde taht kurdu. Tüm ürünler kendi imalatımızdır diyen Öğüt, “Biz ürünlerimizi kendi imalatımızda yıllardır edindiğimiz tecrübe ile hazırlıyoruz. Yıllardır vazgeçilmeyen lezzetler hazırlıyoruz. Özel günlerde ve bayramlarda halkımıza en iyi baklavaları hazırlayarak hizmet veriyoruz. Damakları tatlandıran lezzetleri hazırlarken en kaliteli ürünlerin yanı sıra hijyene de büyük önem veriyoruz. Kesinlikle ürünlerimizde glikoz kullanmıyoruz. Halkımızın bu konuda bizi görüp takdir etmesi bizi bu günlere getiren en büyük etkendir. Bu nedenle tüm halkımıza gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom