Karamürsel Eğitim-Bir-Sen'den Gecikmeli Öğretmenler Günü Kutlaması

Karamürsel Eğitim Bir-Sen'den gecikmeli öğretmenler gününü kutlamasını Karamürsel Zevk-in Cafe’de geçtiğimiz Pazar günü yaptı. Karamürsel Eğitim Bir-Sen tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamasına yaklaşık bir hafta sonra Karamürsel Zevkin Cafe’de düzenlenen kahvaltıya çok sayıda sendikaya bağlı eğitimciler eşleri ve çocuklarıyla birlikte katıldı.

Karamürsel Eğitim-Bir-Sen'den Gecikmeli Öğretmenler Günü Kutlaması Karamürsel Haber

Karamürsel Eğitim-Bir-Sen’den Gecikmeli Öğretmenler Günü Kutlaması

Karamürsel Eğitim Bir-Sen’den gecikmeli öğretmenler gününü kutlamasını Karamürsel Zevk-in Cafe’de geçtiğimiz Pazar günü yaptı.

Karamürsel Eğitim Bir-Sen tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamasına yaklaşık bir hafta sonra Karamürsel Zevkin Cafe’de düzenlenen kahvaltıya çok sayıda sendikaya bağlı eğitimciler eşleri ve çocuklarıyla birlikte katıldı.

 

Karamürsel Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Kamuran Öğcem ve yönetim kurulu üyeleri tarafından 24 kasım öğretmenler günü kutlama programına Kocaeli Eğitim Bir-Sen Şube Başkan Yardımcısı Serkan Varen ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Kahvaltının ardından konuşma yapan Karamürsel Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Kamuran Öğcem, eğitimin ve öğretmenlerin öneminden bahsederek, Eğitim Bir Sen ailesinin ve eğitim camiasının öğretmenler gününü kutladı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom