KARAMÜRSEL'DE EKMEĞE ZAM YOK ASPARAGAS HABERLERE İNANMAYIN

Bu gün Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı oda binasında basın açıklaması yaptı. Alınan karar ile 250 gr ekmek 1.25 krş’tan satılacak olan ekmek zammı yarından itibaren uygulanmaya başlanacak. Başkan Ali Sarı, yapılan zamdan sonraki fiyat tarifesini açıkladı.

KARAMÜRSEL'DE EKMEĞE ZAM YOK ASPARAGAS HABERLERE İNANMAYIN Yaşam


Bu gün Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı oda binasında basın açıklaması yaptı.

Alınan karar ile 250 gr ekmek 1.25 krş’tan satılacak olan ekmek zammı yarından itibaren uygulanmaya başlanacak. Başkan Ali Sarı, yapılan zamdan sonraki fiyat tarifesini açıkladı.

Yeni tarifeye göre 250 gram ekmek 1 lira 25 kuruş, 500 gram ekmek 2 lira 50 kuruş, 750 gram ekmek 3 lira 75 kuruş, Trabzon ekmeği 10 lira ve 125 gramlık Rolle ekmeği 65 kuruştan satılacak. Bayat ekmeğin 250 gramı 60 kuruş, bayat ekmeğin bin gramı ise 2 liradan satışa sunulacak.

Yapılan bu açıklamanın ardından karamürsel'de görüştüğümüz fırıncılar yarın 01.12.2015 Tarihinde karamürsel'de ekmeğe zam yapılmayacağını  ve vatandaşın her zamanki fiyattan ekmeklerini alabileceklerini duyurdular. Zam söz konusu değildir fakat fırıncılar olarak yapacağımız toplantının ardından ortak bir karar alarak bunuda komuoyu ile paylaşacaklarını bildirdiler.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom