Gölcüklü Şehit polisimiz Mustafa Yavaş'ı uğurlamaya İsmail Yıldırım'da gitti

Aslen Gölcüklü olan ve Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Özel Harekat polisi Mustafa Yavaş, 10 Kasım tarihinde geçici görev için gittiği Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralandı. Mustafa Yavaş daha sonra GATA'ya sevk edildi. Yavaş, dün tedavi gördüğü GATA'da şehit oldu. 3 çocuk babası Yavaş'ın cenazesi bugün ikindi namazına mütakip Hisareyn Merkez Camii'nde kaldırıldı.Cenazeye Karamürsel belediye başkanı İsmail Yıldırım'da katıldı.

Gölcüklü Şehit polisimiz Mustafa Yavaş'ı  uğurlamaya İsmail Yıldırım'da gitti Karamürsel Haber

Şehidimizi uğurladık.Aslen Gölcüklü olan ve Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Özel Harekat polisi Mustafa Yavaş, 10 Kasım tarihinde geçici görev için gittiği Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralandı. Mustafa Yavaş daha sonra GATA'ya sevk edildi. Yavaş, dün tedavi gördüğü GATA'da şehit oldu. 3 çocuk babası Yavaş'ın cenazesi bugün ikindi namazına mütakip Hisareyn Merkez Camii'nde kaldırıldı.Cenazeye karamürsel belediye başkanı İsmail Yıldırım ve karamürsel'den bir çok kişi katıldı.

 

KATILIM  YOĞUN  OLDU

Şehit Özel Harekat Polisi Mustafa Yavaş'ın cenazesine katılım yoğun oldu. Cenazeye ; Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kaymakam Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sadettin Hülagü, Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Ak Parti Milletvekilleri Sami Çakır, Zeki Aygün, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Chp Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan, Mhp Milletvekili Saffet Sancaklı, Mhp İl Başkanı Aydın Ünlü, İl Emniyet müdürü Levent Yarımel, Ak Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, Chp Milletvekili Adayı Turan Dumlu, KOTO Başkanı Murat Özdağ katıldı.

 

CENAZE  NAMAZINI  İL MÜFTÜSÜ  KILDIRDI

Şehit Özel Harekat Polisi Mustafa Yavaş'ın tabutunu, cenaze namazının ardından mezarlığa meslektaşları taşıdı. Cenaze namazını İl Müftüsü Yusuf Doğan kıldırdı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom