Karamürsel'de sentetik uyuşturucu aldı başını gidiyor

Karamürsel'de bu hafta içerisinde Karamürsel Devlet Hastanesine getirilen yaşları 14 ila 19 arasındaki 7 genç karamürsel'de uyuşturucu neden bukadar arttı sorusunu bir kez daha akıllara getirdi. HER GÜN BİR ÇOK İHBAR Gazetemize gelen ihbarlar doğrultusunda yaptığımız araştırmalarda bu gencecik çocukların gerek ( BONZAİ ) diye tabir edilen uyuşturucu madde gerekse bali ve gaz çekerek komaya girdiklerini bildiren ihbarcılar bu maddeleri kullandıkları yerleri'de adres,adres gazetemize ihbar ettiler. Yaptığımız araştırmalar sonucu gördüğümüz manzara karşısında hayretler içerisine düştük. GENELLİKLE METRUK BİNALARDA Karamürsel'de özellikle inşaatı durdurulmuş metruk binaları kendilerine mesken tutan bu geçler çevrede yaşayanlara büyük korku veriyorlar.Geçtiğimiz perşembe günü bir çocuk parkında komaya giren daha 15 yaşındaki bir genç mahallenin küçük çocuklarına korkulu anlar yaşatırken güvenlik güçleri ve 112 Acil servisin gelmesi ile hastaneye kaldırıldı.Cuma günü ise yine metruk bir binada uyuşturucu kullandıktan sonra binadan düşen bir genç her kezin kafasın'da ne oluyor bu gençlere sorusunu neden oldu.

Karamürsel'de sentetik uyuşturucu aldı başını gidiyor Karamürsel Haber

Karamürsel'de bu hafta içerisinde Karamürsel Devlet Hastanesine Acil servisine getirilen yaşları 14 ila 19 arasındaki 7 genç karamürsel'de uyuşturucu neden bu kadar arttı sorusunu bir kez daha akıllara getirdi.
HER  GÜN  BİR  ÇOK  İHBAR
Gazetemize gelen ihbarlar doğrultusunda yaptığımız araştırmalarda bu gencecik çocukların gerek ( BONZAİ ) diye tabir edilen uyuşturucu madde gerekse bali ve gaz çekerek komaya girdiklerini bildiren ihbarcılar bu maddeleri kullandıkları yerleri'de adres,adres gazetemize ihbar ettiler.
Yaptığımız araştırmalar sonucu gördüğümüz manzara karşısında hayretler içerisine düştük.Bu binaların içerisinde bulunan kalıntılar bütün gerçeği ortaya seriyor.Bizlerde bu görüntüleri fotoğraflıyarak özellikle aileleri bilinçlendirmekte fayda gördük.

GENELLİKLE  METRUK  BİNALARDA
Karamürsel'de özellikle inşaatı durdurulmuş  ve giriş çıkışları açık bırakılmış atıl vaziyetteki metruk binaları kendilerine mesken tutan bu geçler çevrede yaşayanlarada büyük korku veriyorlar.Özellikle bazı mahallelerin çocuk parklarında çocuklarını oynamaya gönderen aileler oldukça tedirgin.Perşembe günü bir çocuk parkında komaya giren daha 15 yaşındaki bir genç mahallenin küçük çocuklarına korkulu anlar yaşatırken güvenlik güçleri ve 112 Acil servisin gelmesi ile hastaneye kaldırıldı.Cuma günü ise yine metruk bir binada uyuşturucu kullandıktan sonra binadan düşen bir genç herkezin kafasın'da ne oluyor bu gençlere sorusunu neden oldu. İçiyorlar fakat zararının hiç farkında değiller.

KONUNUZ UZMANLARI UAYARDI

Konu ile alakalı olarak görüştüğümüz doktorlar bu maddelerin beyne ve vucudun bir çok organına kalıtsal izler bıraktığını fakat bu geçlerin bu konu hakkında en ufak bilgisinin dahi olmadığını paylaştılar.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom