Karamürsel OKUR-DER Karamürsel'de 6000 dini kitap dağıttı

Karamürsel OKUR-DER durmak bilmiyor . Bugün Karamürsel merkezde açtıkları kitap standıyla 6.000 kitap dağıttı.Her şey karamürsel için diyen OKUR-DER karamürsel yetkilileri sadece yeni nesli daha bilgili ve dinini daha iyi tanıya bilen bir nesil olarak yetişmesi için çaba gösteriyoruz. Derneğimiz aynı zaman'da İstanbul ve çeşitli il merkezlerimiz'den gelen tanınmış yazar ve akademisyen konuklarımız ile Karamürsel OKUR-DER merkezimizde sohbetlerimiz olsun , gerekse yeni yetişen çocuklarımıza verdiğimiz Kuranı Kerim dersleri ile olsun karamürsel halkına ve islam alemine nasıl faydalı ola biliriz bunun çabası içerisindeyiz.

Karamürsel OKUR-DER Karamürsel'de 6000 dini kitap dağıttı Karamürsel Haber

Karamürsel  OKUR-DER durmak bilmiyor .

Bugün ( 06.12.2015 ) pazar Karamürsel merkezde bulunan Karamürsel vapur iskelesi önünde açtıkları kitap standıyla 6.000 dini kitap dağıttı.Her şey karamürsel için diyen OKUR-DER karamürsel yetkilileri sadece yağrolan ve yeni nesli daha bilgili ve dinini daha iyi tanıya bilen bir nesil olarak yetişmesi için küçükte olasa elimizden geldiğince çaba göstererek bilgilerini tazelemeye çalışıyoruz.
Derneğimiz aynı zaman'da  İstanbul ve çeşitli il merkezlerimiz'den gelen tanınmış yazar ve akademisyen konuklarımız ile Karamürsel OKUR-DER merkezimizde her pazar sabah saat:07.00 ile 08:00 arasında sohbetlerimiz olsun , gerekse yeni yetişen çocuklarımıza hafta sonları verdiğimiz Kuranı Kerim dersleri ile olsun karamürsel halkına ve islam alemine nasıl faydalı ola biliriz bunun çabası içerisindeyiz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom