İsmail Yıldırım engelsiz geceye katıldı

Karamürsel Özel İmge Rehabilitasyon Merkezi tarafından engelsiz yaşam gecesi düzenlendi. Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde düzenlenen geceye yaklaşık 300 engelli aileleriyle birlikte katıldı. Geceye katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a ilgi gösteren özel vatandaşlar, Başkan Yıldırım’a yapmış olduğu etkinlikler ve organizasyonlar için teşekkür ederek, bol bol fotoğraf çektirdileri.

İsmail Yıldırım engelsiz geceye katıldı Karamürsel Haber

Karamürsel Özel İmge Rehabilitasyon Merkezi tarafından engelsiz yaşam gecesi düzenlendi. Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde düzenlenen geceye yaklaşık 300 engelli aileleriyle birlikte katıldı.

Geceye katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a ilgi gösteren özel vatandaşlar, Başkan Yıldırım’a yapmış olduğu etkinlikler ve organizasyonlar için teşekkür ederek, bol bol fotoğraf çektirdileri.

Karamürsel Özel İmge Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Akın Bilge Başaran, geceye katılan davetlilerle yakından ilgilenerek, Rehabilitasyon Merkezi eğitmenlerine, ilçede engelli ve ailelerine vermiş olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür etti.

Konuşmasının ardından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım tarafından meslek hayatında 40. Yılını dolduran Özel İmge Rehabilitasyon Merkezi Eğitmeni Nedim Kulaksız’a plaket takdim edildi.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım bu özel gecede gerçekleştirdiği konuşmasında

“Engellilerimizin başkalarına muhtaç olmadan toplumsal hayata katılmaları ve daha iyi yaşam koşullarına kavuşa bilmeleri için Karamürsel Belediyesi olarak tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Bu hizmetler oluşturulurken çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri ile işbirliği çalışmaları sürdürüyoruz. Karamürsel Belediyesi olarak amacımız tüm engelleri kaldırmak. Sağlığı yerinde olan herkesin çalışmalarımıza desteğini bekliyoruz. Hepimiz birer engelli adayıyız, yarın bizlerin başına neler geleceğini bilemeyiz.  Engelsiz bir dünya ümidiyle ve bu konudaki bilinç ve hassasiyetin daha da artması ümidiyle tüm engelsiz gönüllerin gününü kutlar, kendilerine ve ailelerine sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi.

Konuşmaların ardından Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri tarafından dans gösterileri yapıldı. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom