İsmail Yıldırım ve Karamürsel Ak Parti teşkilatı açılışa katıldılar

Bu gün yapılan açılış ile Mehmet İpşiroğlu'nun sahibi olduğu Beyaz Yalı Cafe Restaurant, resmi olarak hizmete girdi. Restoranın açılışına; Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, AKP milletvekilleri Zeki Aygün, İlyas Şeker, Sami Çakır, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceylan , Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve davetliler katıldı. Açılışta konuşan restoran sahibi Mehmet İpşiroğlu, bu günde yanlarında olan herkese teşekkür etti.

İsmail Yıldırım ve Karamürsel Ak Parti teşkilatı açılışa katıldılar Karamürsel Haber

Kocaeli AKP İl yöneticisi Mehmet İpşiroğlu'nun sahibi olduğu Beyaz Yalı Cafe Restaurant, resmi olarak açılarak hizmete girdi.

Bu gün yapılan açılış ile Mehmet İpşiroğlu'nun sahibi olduğu Beyaz Yalı Cafe Restaurant, resmi olarak hizmete girdi. Restoranın açılışına; Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, AKP milletvekilleri Zeki Aygün, İlyas Şeker, Sami Çakır, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceylan , Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım  ve davetliler katıldı. Açılışta konuşan restoran sahibi Mehmet İpşiroğlu, bu günde yanlarında olan herkese teşekkür etti.


HİZMET HER GÜN HİZMET VERECEK
Bugün yapılan açılışta söz alan vali Hasan Basri Güzeloğlu ise, İpşiroğlu'nun heyecanlı olduğunu dile getirerek, Beyaz Yalı Cafe Restaurant gibi mekanların kentte daha fazla artması dileğinde bulundu, işletmecilere hayırlı olsun dileklerini iletti. Ardından ise vali Güzeloğlu ve beraberindekiler restoranın açılış kurdelesini birlikte kesti. Salim Dervişoğlu Caddesi üzerinde eski Antik Pub'un yerinde açılan restoran 235 metrekare kapalı ve 250 metrekare de açık alana sahip. 25 kişilik çalışanın bulunduğu Beyaz Yalı Cafe Restaurant, haftanın 7 günü hizmet vereceklerini bildirdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom