İsmail Yıldırım ak gençlerle buluştu

AKP Karamürsel İlçe Gençlik Kolları, Tecrübe Konuşuyor etkinliğine katılan İsmail Yıldırım,Ben sizleri bana emanet olarak görüyorum dedi. AKP Karamürsel İlçe Gençlik Kolları, Tecrübe Konuşuyor etkinliği kapsamında haftalık toplantılarında Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve AKP İlçe Başkanı Recep Demirel'i ağırladı. AKP Gençlik Kolları Üniversite Sorumlu Başkanı Bülent Bilgiç tarafından organize edilen etkinliğe Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş ve üniversiteli gençler katıldı.

İsmail Yıldırım  ak gençlerle buluştu Karamürsel Haber


AKP Karamürsel İlçe Gençlik Kolları, ‘Tecrübe Konuşuyor’ etkinliğine katılan İsmail Yıldırım, “Ben sizleri bana emanet olarak görüyorum” dedi.

AKP Karamürsel İlçe Gençlik Kolları, ‘Tecrübe Konuşuyor’ etkinliği kapsamında haftalık toplantılarında Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve AKP İlçe Başkanı Recep Demirel’i ağırladı. AKP Gençlik Kolları Üniversite Sorumlu Başkanı Bülent Bilgiç tarafından organize edilen etkinliğe Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş ve üniversiteli gençler katıldı.


“İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYIN”

İsmail Yıldırım toplantıda üniversite öğrencilerine kendisi hakkında bilgi verdi. Karamürsel’de okuyan tüm öğrencilerin kendilerine ailelerinden emanet olduğunu belirten Yıldırım, “Karamürsel’de bana rahatlıkla ulaşabilirsiniz, istediğiniz zaman arayabilir ya da e-mail gönderebilirsiniz. Ben sizleri bana emanet olarak görüyorum, karşılaştığınız sorunları bana anlatın ve çözüme kavuşturalım” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom