İsmail Yıldırım Mefruşat Kursu öğrencilerinin misafiri oldu

İsmail Yıldırım, Belediye Meslek Edindirme Merkezinde ki Mefruşat Kursu öğrencilerinin misafiri oldu. Başkan Yıldırım ziyaretinden önce Karamürsel Belediyesi Meslek Edindirme Merkezi kursunda faaliyet gösteren kursları ziyaret etti.

İsmail Yıldırım Mefruşat Kursu öğrencilerinin misafiri oldu Yaşam

İsmail Yıldırım, Belediye Meslek Edindirme Merkezinde ki Mefruşat Kursu öğrencilerinin misafiri oldu.

Başkan Yıldırım ziyaretinden önce Karamürsel Belediyesi Meslek Edindirme Merkezi kursunda faaliyet gösteren kursları ziyaret etti.

Ardından Mefruşat Kursuna konuk olan Başkan Yıldırım, Kurs Eğitmeni Gülten Erdoğan ve kursiyerlerle sohbet etti. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım “Kurs eğitmenlerimizi ve bu kursa katılan kursiyerlerimizi göstermiş oldukları çaba ve emekten dolayı takdir ediyorum. Amacımız ilçemizde açılan kursların sayısını çoğaltarak farklı branşlarda da eğitim vermek ve kurslarımızın devamlılığını sağlamak” dedi.

Başkan Yıldırım kursiyerlere Karamürsel’e yapılan ve yapılacak olan yatırımlar hakkında da bilgi vererek “Karamürsel’in geleceğine yön verecek yatırımlar yapıyoruz. Yüzme Havuzu projemizi tamamladık. Hedefimiz 2016 yılı içerisinde buranın ihalesini tamamlamak ve projeye başlamak. Amiral İlkokulu projesine bu yaz başlayacağız. Amiral Okuluna eski Taş Mektep’den esinlenerek proje yaptık. Altı otopark, üstü okul olacak olan projeyi Allah nasip ederse, Valilik, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte üçlü protokol imzalayarak yapacağız” dedi.

Başkan Yıldırım konuşmasının devamında kursiyerlere Karamürsel ile ilgili istek ve taleplerini sordu.

Kursiyerler Karamürsel’e yapılan yatırımlardan ve belediyenin açmış olduğu kurslardan dolayı Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom