Yaralılar var: Çamçukur Spor Taraftarına Sopalı ve Taşlı Saldırı

Gezbeye Deplasmana giden Çamçukurspor taraftarları saldırıya uğradı.Bugün ilçemiz takımlarından Çamçukurspor ile Gebze Beylikbağıspor arasında oynanan maç kavgayla son buldu. Beylikbağıspor taraftarları 1-1 berabere biten maç sonrası Karamürsel Çamçukurspor taraftar ve oyuncularını taşıyan otobüs ve araçlara taşlı saldırı gerçekleştirdi. Otobüste bulunan 3 Çamçukurlu genç taraftar yaralandı. Olay yerine gelen ambulans yaptığı müdahale sonucu yaralıları hastaneye kaldırdı.

Yaralılar var: Çamçukur Spor Taraftarına Sopalı ve Taşlı Saldırı Karamürsel Haber

Bugün ilçemiz takımlarından Çamçukurspor ile Gebze Beylikbağıspor arasında oynanan maç kavgayla son buldu. Beylikbağıspor taraftarları 1-1 berabere biten maç sonrası Karamürsel Çamçukurspor taraftar ve oyuncularını taşıyan otobüs ve araçlara taşlı saldırı gerçekleştirdi. Otobüste bulunan 3 Çamçukurlu genç taraftar yaralandı. Olay yerine gelen ambulans yaptığı müdahale sonucu yaralıları hastaneye kaldırdı.

Aldığımız bilgilere göre maç bitiminden sonra Çamçukurspor taraftarlarının dönüş için otobüslere bindiği, bindikleri otobüsün ise Gebze Beylikbağı taraftarları tarafından taşlandığı akabinde otobüsün camlarının kırıldığı ve yaralıların olduğu, yaralıların hastaneye götürüldüğü bilgisi elimize ulaştı.

Gebze emniyeti olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Fotoğraflar Ekleniyor...

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom