Talha Olgun BULUNDU

Pazar günü öğleden sonra kaybolan Talha OLGUN bulundu.

Talha Olgun BULUNDU Karamürsel Haber

Karamürsel'de yaşayan Yalova Altınova Tersane Girişimcileri Denizcilik Anadolu Lisesi öğrencisi Talha OLGUN(17)'den ailesi pazar günü akşamdan beri haber alamıyordu.

Pazar günü öğleden sonra arkadaşları ile oturduğu kafede gelen bir telefonun ardından arkadaşlarının yanından ayrılan ve akabinde kafeden ayrıldığı saatten sonra kendisine ulaşılamıyan genç öğrenci Talha OLGUN bugün Yalova iline bağlı Kaytazdere bölgesi kırsalında bulunmuştur. Aldığımız bilgilere göre darp edildikten sonra olay yerinde terk edilmiş, Ailesinden verilen bilgiye göre bilincinin yerinde olduğu ve hayatı tehlikesinin olmadığı fakat Yalova Devlet Hastanesinde tedavi altına alındığı bilgisi verilmiştir. Talha OLGUNA saldıran şahıslar için Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kendisi için başlatılan sosyal sorumluluk projesinde katkısı olan herkese Aile ve Gazetemiz adına teşekkür ederiz. Ailesine geçmiş olsun dileklerimizi sunar, farklı gençlerin başına aynı olayların gelmesi için Ailelerin daha duyarlı davranmalarını rica ederiz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom