Kent estetiği projesi tamamlandı

Karamürsel Belediyesi Kent Estetiği projesi kapsamında D-130 güzergahındaki binaların dış cephe iyileştirme çalışmaları tamam.

Kent estetiği projesi tamamlandı Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesi tarafından hayata geçirilen Kent Estetiği Projesi kapsamında D-130 güzergahı üzerinde yapılan çalışmalar bir süre önce tamamlanmıştı. Daha sonra aynı proje kapsamında Gazanfer Bilge, Atatürk ve İnönü caddelerinde de çalışmalar yapıldı ve proje tamamlandı. Yapılan restorasyon çalışmalarının ardından Karamürsel, daha estetik bir görünüme kavuştu.


ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI
Projeyle ilgili bilgiler aktaran Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, “D-130 güzergahındaki binaların dış cephe giydirme çalışmaları tamamlandı. Geçtiğimiz yıl esnaf odamız ve ilçe esnafımız ile birlikte bilgilendirme toplantısı gerçekleştirmiştik. Kent Estetiği projesi hazırladık, Gazanfer Bilge, Atatürk ve İnönü caddelerinde bu çalışmayı tamamladık” dedi.


RAHATSIZ EDİYORDU
Sözlerini devam ettiren Başkan Yıldırım, “Karamürsel’de binaların renk karmaşası ve uyuşmazlığı artık bizi rahatsız ediyordu. Bunu belli bir formata getirmek istediğimiz için bu projeyi hazırladık.. Allah nasip etti ve bu proje gerçekleşti. Karamürsel’de ticareti günümüz koşullarında ki kalitede yapan herkes Büyükşehirlerde bulunan AVM’lerin kazandığını kazanır” açıklamasında bulundu. Başkan Yıldırım ayrıca kent estetiği çalışmaları kapsamında dış cephe çalışmalarının diğer sokaklarda da devam edeceğini sözlerine ekledi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom