Başkan Karaosmanoğlu Karamürsellileri ağırladı

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU OKUL AİLE YÖNETİMLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Başkan Karaosmanoğlu Karamürsellileri ağırladı Karamürsel Haber

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

İBRAHİM KARAOSMANOĞLU

OKUL AİLE YÖNETİMLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmaoğlu, Karamürsel ve Yuvacık İlkokulu aile yönetimleriyle bir araya geldi.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu eğitim alandaki yapılan hizmetlerin son durumu öğrenmek için Karamürsel ve Yuvacık ilk ile orta okul aile yönetimleri ile bir araya geldi. Karamürsel Ortaokul Okulu ve Yuvacık İlkokulu ile Ortaokulu Okul Aile Birlikleri ile bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, “Eğitime katkımız geleceğimiz içindir. Özgüvenleri yerinde, amaçsız büyümeyen ve ahlaken yüksek donanımlı bir nesil arzu ediyorum. İlimde ve bilimde söz sahibi olacak gençlerin yetişmesini, ülkemizin güvenli yarınları için olmazsa olmazı olarak görüyorum" dedi.
Yıllarca dışa bağımlı olarak temin edilen birçok teknolojik ürünün yerli imkanlarla üretilmeye başlandığını dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, "Teknolojik olarak gelişmemizin yetişmiş insana bağlı olduğu malumunuzdur. Bu gerçeklik aynı zamanda reel sektör başta olmak üzere katma değeri yüksek ürünlerde de geçerlidir. İşte bu noktada geleceğin sorumluları olan gençlerin şu an okuduğu sıralarda kaliteli bir eğitim almaları gerekiyor. Bizde Büyükşehir olarak bu anlamda yelpazesi geniş bir çalışma yapıyoruz. Yerli düşünce ve milli üretimin önemini bilmeliyiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom