Uyuşturucu Madde Ve Madde Bağımlığı Toplantısı

Karamürsel kaymakamlığı tarafından Kaymakamlık toplantı salonunda ‘Uyuşturucu Madde ve Madde Bağımlığı’ konulu toplantı düzenledi.

Uyuşturucu  Madde Ve Madde Bağımlığı Toplantısı Karamürsel Haber

Kaymakamlık toplantı salonunda Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya,  İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu,  Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ferhan Uğur,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Karamürsel Kredi ve Yurtlar Müdürü Sevgi Korkmaz,  Kocaeli Üniversite temsilcileri, Emniyet Müdürlüğü ve ilgili kamu kurumu temsilcileri katıldı.

 

Toplantıda uyuşturucu, internet, sigara, alkol, kumar gibi her türlü bağımlılıklarla  ilgili yapılan çalışmalar masaya yatırıldı. Bundan sonra yapılacak olan faaliyetlere yönelik eylem planı görüşüldü. Özellikle eğitim ve seminerler konusunda kurumsal işbirliği sağlanacağı bildirildi.

Kaymakam Ahmet Narinoğlu bireysel çalışmalar yerine bütünsel olarak bu kişilerin yaşadıkları sosyal çevrenin psikolojik etkenleri göz önünde bulundurularak faaliyetlerin ele alınması gerektiğini belirtti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom