AGD Karamürsel Temsilciliği Mekke'nin Fethi'nin 1385. Yılını Kutladı

Anadolu Gençlik Derneği(AGD) Karamürsel Temsilciliği tarafından Mekke Fethi'nin 1385. yılı kutlandı.

AGD Karamürsel Temsilciliği Mekke'nin Fethi'nin 1385. Yılını Kutladı Karamürsel Haber

AGD Karamürsel Temsilciliği tarafından Karamürsel Saadet Partisi Kültür Salonunda  Mekke'nin Fethi programı düzenlendi. AGD Karamürsel Temsilcisi Mecit Işık, gecede yaptığı konuşmada, Mekke’nin Fethi’ni yılbaşına alternatif değil inançları gereği kutladıklarını söyledi. Her yıl Anadolu Gençlik Derneği tarafından ülkenin çeşitli il ve ilçelerinde Mekke’nin Fethi kutlandığını dile getiren Işık, "Mekke’nin Fethi, Fetih suresinin nazil olduğu gündür. Bugün fetih ruhuna muhtaç bir haldeyiz. İnsanımız her yönü ile fethe muhtaç. Müslümanlar, bugün Hıristiyanların kutladığı Noel ve yılbaşını kutlar hale geldi. Anadolu Gençlik Derneği olarak imanlı, ahlaklı ve şuurlu bir gençlik yetiştirmek için çalışıyoruz." diye konuştu.

 

Öğrencilerin ilahi ve ezgilerin söylendiği gecede Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER) Genel Merkez Tanıtma Başkan Yardımcısı ve yayınlar Sorumlusu Milli Şuur Dergisi Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Yavuz tarafından Mekke'nin Fethi anlatıldı.

 
Düzenlenen geceye Karamürsel Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Aydın yönetim Kurulu üyeleri, Anadolu gençlik (AGD) Karamürsel Başkanı Mecit Işık ile çok sayıda vatandaş katıldı. 
 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom