Sağlıklı Fast Food ''Karamürsel Sepet Pilavı''

Karamürsel'e özgü bu lezzet Patentli olarak ilçemizde sunulmaktadır.

Sağlıklı Fast Food ''Karamürsel Sepet Pilavı'' Karamürsel Haber

Karamürsel Hacı Ömerağa Mahallesi Cumhuriyet caddesi 2101 Sokak No; 3/A’da bulunan Bulgur Fast Food işyeri işletmecisi Mehmet Salih Güç meşhur Karamürsel Sepet’inin adına Karamürsel Sepet Pilavı’nı yaratarak, Türkiye Patent Enstitüsünden kendi üzerine alarak Karamürsel’de herkesin uğrak yeri olan ‘Bulgur Fast Food’

 

Karamürsel halkına değişik bir damak tadı sunmak için 2013 nisan ayında bulgur adında fast food açtığını belirten Mehmet Salih Güç, ‘projelerimi Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın çevremin ve müşterilerimin destekleriyle hayata geçirmeye başladı. Türkiye Patent Enstitüsüne müracaat ettiğim Karamürsel Sepet Pilav marka tescil belgemi aldım.

 

Sepet pilavımı sunduğum tasarımı bana ait olan bardak tabağın ve bardak şeklindeki sepet motifli büfenin de endüstriyel tasarım tescil belgemi de aldım. İlk sepet büfemizi Karamürsel sahiline kurduk. Kocaeli’nde yeni açılacak olan AVM 41 buraya da müracaat ettim. Açıldığımız günden itibaren bu güne kadar olan süreçte kendimizi gerçekleştirdik. Tavuk Tantunin yanı sıra, ıslak tantuni, peynirli tantuni, sucuklu tantuni, tantuni İskender, fındık tantuni, tantuni börek, tantuni karnıyarık, Karamürsel Sepet Pilavı, Gözleme Köfte, Fındık Burger, Tost ve Gözleme çeşitleri, sahanda yumurta çeşitleri menemen, omlet gibi işyerimizde mümkün olduğunca doğal ürünler kullanmaya çalışıyorum, kola, fanta, gazoz gibi sağlığa zararlı gazlı içecekler yerine su, ayran ve maden suyu gibi doğal içecekler satıyoruz dedi.

Ayrıntılı Haber Gazeteniz KırkBirBuçuk'da Bayilerde.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom