Karamürsel Gençlik Spor İl Müdürlüğü Güreş Takımı Çok Sıkı Çalışıyor

Karamürsel Gençlik Spor İl Müdürlüğü 11-15 yaş güreş takımı Karamürsel Spor salonunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Karamürsel Gençlik Spor İl Müdürlüğü  Güreş Takımı Çok Sıkı Çalışıyor Spor

Karamürsel Gençlik Spor İl Müdürlüğü güreş takımı antrenör Reşat Turgut, Murat Aydoğdu ve Muhammed Taşçı nezaretinde haftanın 3 günü Karamürsel Spor salonunda çalışmalarını sürdürüyor. Adeta güreşçi ordusu haline gelen ve şu anda 20 kişiyle çalışmalarını sürdüren güreş takımında Kerem kahya, Efe Özkan, Efe Naci Kurtuluş, Melih Genç, Rıdvan Şentürk, Ali Emre Üstün, Ahmet Şişman, Münir Akkuş, Yusuf Gökkuş, Yalçın Kılıçaslan, Salih Hilal Dinçay, Emiran Ayaz, Engin Kılıçaslan, Ali Enes Çat, Sinan Çiloğlu, Burak Efe Üstün, Gürkan Karataş’tan oluşan güreş takımı haftanın Pazartesi, Çarşamba ve Cuma akşamları 17.00 ile 19.00 saatleri arasında antrenörleri Reşat Turgut , Murat Aydoğdu ve Muhammed Taşçı nezaretinde idmanlarını aralıksız sürdürüyor.

 

İlk başarılarına İmza attılar

Yeni kurulmasına rağmen Kocaeli’nde düzenlenen beş takımın katıldığı ve dört etaptan oluşan Minikler Güreş Liginde ikinci olarak ilk başarılarına kavuşan Karamürsel Gençlik Spor İl Müdürlüğü Güreş takımı aldıkları ikincilik kupasıyla gurur duyarak ‘bu ilk kupamız bizim için çok değerli yeni oluşan bir takım olmamamıza rağmen ve katıldığımız ilk müsabakada ikinci olarak ayrılmamıza en büyük etken hocalarımız ve çok çalışmamızdır. Bundan sonra Bu başarılarımızın arkası gelecektir dediler.

 

Katılım devam ediyor

Antrenör Reşat Turgut “Karamürsel Gençlik İlçe Spor Müdürü Çetin Yıldız’ın destekleri ile Karamürsel Spor salonunda İlçe merkezinden 20 sporcumuzla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Karamürsel’in her noktasından katılacak sporcu sayısı gücümüzü arttıracaktır. Bölge halkın desteğini bekliyoruz. İlk yıl olmamıza rağmen güreş liginde başarılı müsabakalar çıkarttık. Bireysel başarılarımızın yanında takım halinde de şampiyon olmak istiyoruz. Kulübümüze katılmak isteyenler hiçbir şekilde ücret ödemeden kayıtlarını yaptırabilirler’ dedi.

Ayrıntılı Haber Gazeteniz KırkBirBuçuk'da Bayilerde.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom