Meteoroloji'den Karamürsel için 'yoğun kar' uyarısı

Tahminler değişti Meteoroloji'den Karamürsel için 'yoğun kar' uyarısı

Meteoroloji'den Karamürsel için  'yoğun kar' uyarısı Karamürsel Haber

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uzun vadeli tahminlerinde geçtiğimiz haftadan itibaren etkili olacağını duyurduğu kar yağışında tahminler değişti. Meteoroloji,Karamürsel'de beklenen kar yağışını, 'yoğun kar' olarak değiştirirken, yağış süresini de uzattı. Son tahminlere göre 'de 16 Ocak 2016 Cumartesi günü şiddetli rüzgar bekleniyor.ilçemizde beklenen hava sıcaklığının en düşük 10 derece olması bekleniyor.

Meteoroloji'nin 17 Ocak 2016 Pazar günü tahmininde ise Karamürsel'de çok kuvvetli yağmur görünüyor.Karamürsel yağmurun etkisi altına girerken, aynı gün beklenen kar yağışının Trakya'dan yurda giriş yapacağı ifade ediliyor.

 

Karamürsel yeni haftaya 'yoğun kar yağışı' altında girecek. Ilçemizde beklenen en yüksek hava sıcaklığı 1 derece olarak tahmin ediliyor.

Kar yağışının salı günü de Karamürsel'de etkisini devam ettirmesi bekleniyor. Marmara Bölgesi, İç Anadolu ve Doğu Anadolu'da etkili olması beklenen kar yağışı, buzlanma ve don olayını da beraberinde getirecek.

Kar yağışı çarşamba günü İstanbul'da etkili olmayacak ancak bu kez de şiddetli soğuklar yaşanacak. Ilçemizde  beklenen en düşük hava sıcaklığı -4 derece olarak tahmin ediliyor.

21 Ocak 2016 Perşembe günü Trakya'dan bir kar yağışı dalgası daha geliyor. Perşembe günü Karamürsel'de bulutlu bir hava olması bekleniyor.

Meteoroloji'nin uzun vadeli tahminine göre 22 Ocak 2016 Cuma günü Karamürsel bir kez daha kar yağışının etkisi altına girecek. 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom