Balığa gitti kalbine yenildi

İlçemiz Ereğli mahallesinde ikamet eden  ve balık tutmak üzere sandalla yanına bir kişiyi daha alarak  Körfez’e açılan Hüseyin Aktaş (48)

Balığa gitti kalbine yenildi Karamürsel Haber

İlçemiz Ereğli mahallesinde ikamet eden  ve balık tutmak üzere sandalla yanına bir kişiyi daha alarak  Körfez’e açılan Hüseyin Aktaş (48), sandalda geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. İlçemiz Ereğli mahallesinde  ikamet eden Hüseyin Aktaş (48) isimli şahıs yanına aynı mahallede ikamet eden 16 yaşındaki M.O.’yu da alarak akşamüstü saat 16: 40 sularında balık tutmak üzere Körfez istikametine doğru açıldığı. Gecenin ilerleyen  saatlerine kadar açıkta balık tutan ikiliden Hüseyin Aktaş, saat 24: 30 sularında sandalda aniden fenalaşarak  kriz geçirdiği belirtildi.

Yanında aniden fenalaşan Hüseyin Aktaş isimli şahsın bu halini gören ve paniğe kapılan M.O.(16) ise hemen telefonla yakınlarını arayarak bilgi verdi. Telefonla görüştüğü yakınlarının haber vermesi sonucu önce Kocaeli Emniyet Müdürlüğüne bilgi verildiği Emniyet müdürlüğünün de deniz polisini bilgilendirerek  sandalın yanına gitmeleri sağlandı . Körfez Tütünçiftlik sahiline çekilen sandalda hareketsiz halde duran Hüseyin Aktaş, sandaldan ambulansa alınarak Derince Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Aktaş, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kalbine yenik düştü..

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom