Şehit Bayram Özdere Törenle Toprağa Verildi

Şırnak'ın Cizre ilçesinde PKK’lı teröristlerin saldırısında şehit düşen polis memuru Gölcüklü Bayram Özdere, memleketinde binlerce kişinin katılımı ile toprağa verildi.

Şehit Bayram Özdere Törenle Toprağa Verildi Bölgesel

Şehidin Türk Bayrağı’na sarılı tabutu silah arkadaşları tarafından musalla taşına getirildiği sırada ailesi tabuta sarılarak uzun süre gözyaşı döktü. Ailesini teselli eden dostları gözyaşlarına hakim olamadı.

Şehidin Cenazesine Karamürsel ve çevre il ve ilçelerden katılım yoğundu.

Okunan duaların ardından kılınan cenaze namazının ardından şehidin ailesi tabuta son kez sarıldılar. Şehidin naaşı, daha sonra ‘şehitler ölmez Vatan bölünmez’ sloganları ile Gölcük mezarlığındaki şehitlikte gözyaşları arasında toprağa verildi. 

ŞEHİDİMİZİN BUGÜN DOĞUM GÜNÜ 

Hayatı acılarla dolu şehidimizin ayrıca bugün doğum günü olduğu öğrenildi. 

2 AYDIR BÖLGEDE ÇATIŞIYORDU

Kocaeli nüfusuna kayıtlı olan ve 5 yıldır Ordu'da görev yapan Bayram Özdere, terör örgütüne karşı yürütülen operasyonlar kapsamında takviye güç olarak Kasım ayında geçici görevle Şırnak'a gitti. İki ay boyunca Şırnak'ta gerçekleştirilen operasyonlara katılan ve bir sokakta gerçekleştirilen operasyonun bittiği sırada arkadaşları tarafından çekilen fotoğraf Bayram Özdere'nin son fotoğrafı oldu.

 

İLK EŞİ VE 2 ÇOCUĞUDA VEFAT ETMİŞ

Ordu Emniyet Müdürlüğü’nde görev yaparken geçici görev için Şırnak’a giden ve teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Özel Harekat Polisi Bayram Özdere’nin ilk eşi ve iki çocuğunun vefat ettiği öğrenildi.

Alınan bilgi ve iddialara göre, ilk eşi Şerife Özdere'den iki çocuğu olan şehit Özdere’nin, iki çocuğu da kısa bir süre yaşadıktan sonra vefat etti.

EŞİ AKCİĞER KANSERİNDEN VEFAT ETTİ

İki çocuğunu da kaybeden anne Şerife Özdere de akciğer kanserine yakalanarak bir yıl içerisinde vefat etti.

İki çocuğu ve eşini kaybeden Bayram Özdere, bir süre sonra Fazilet Özdere ile ikinci bir evlilik yaptı. Bu evliliğinden Canan adında 13 yaşında bir kız çocuğu var.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom