KidsCorner'ın Açılışı Gerçekleşti

Karamürsel’de ilk ve tek Çocuk Eğlence ve Aktivite Merkezi KİDSCORNER bugün yaptığı açılışla kapılarını açtı.

KidsCorner'ın Açılışı Gerçekleşti Karamürsel Haber

Açılış törenine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Tema Vakfı Nilgün Önal, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın, Ak Parti yönetiminden Tuğba Türkmen ve Mesut Çetinkaya, Ato İnşaat Aladdin Tosunor, Çalıklar Ahmet Çalık, Can İnşaat Ahmet Can, Ertanlar Hafriyat İbrahim Ertan, Veteriner Mustafa Demir, Bağlar Pastanesi Emre ve Kadir Bağlar, Usta Elektrik Sinan Erarslan, Uluaydın Emlak Başak ve Tolga Uluaydın, İbrahim Usta ve Çocuk Esirgeme Kurumu Personeli ve Çocukları katıldı.

 

İşletmecileri Pınar Çelebioğlu ve Ender Gökçe Karamürsel’de bir ilki yaptıklarını belirterek,

“Ebeveynler buraya çocukları ile birlikte gelerek güzel zaman geçirecekler. Çocukları Oyun parkında zaman geçirirken ebeveynler burada çaylarını kahvelerini rahat rahat içerek zaman geçirebilecekler.

GÜVENİLİR VE EĞLENCELİ

 

Çocuğunuza vakit ayırmak ve onunla keyifle zaman geçirmek için özel bir alan arıyor fakat güvenilir bir mekan bulamıyorsanız KidsCorner çocuğunuza ve size iyi gelecek. Çocuğunuzun güvenli bir alanda oyun oynaması ve yaşıtlarıyla eğlenceli vakit geçirmesi için gereken her şey Kids Corner’da mevcut Doğum günü partilerinde ve özel günlerin yanı sıra çocuğunuza farklı bir atmosferde oyun oynama imkanı sunabileceğiniz Kids Corner hem çocuklara hem de anne, babalara hizmet vererek oyun cafe konseptini benimsiyor ve hayatınızın en değerli varlıkları olan çocuklarınızı monotonluktan uzaklaştırarak çeşitli oyunlar ve aktivitelerle eğlenceli saatler geçirmelerini hedefliyor, özel günler ve doğum günlerinde eğlenceli saatler geçirebileceğiniz bir atmosfer sunuyor. Çocuğunuz eğitmenler gözetiminde kendi yaşıtlarıyla oyun ve eğlenceye daldığında siz de cafe bölümünde keyifle vakit geçirebilirsiniz. 

0-3 YAŞ İÇİN AYRI BÖLÜM

 

KidsCorner’da 0-3 yaş çocuklarının rahat eğlenelebilmeleri için, her yaş grubu ayrı bir bölümde olacak şekilde düzenlenmiştir. 

 

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

 

Alışverişe, tiyatroya, sinemaya gideceğiniz zaman veya özel işiniz olduğunda gözünüz arkada kalmadan, gönül rahatlığıyla miniğinizi, haftanın yedi günü sabah 09:00’dan akşam 21:00’a kadar KidsCorner’a bırakabilirsiniz.

SİNEMA – MASAL SAATİ VE TİYATRO

 

Kidscorner önümüzdeki ay yeni açılacak bölümleriyle Çocuk Sineması, Tiyatro ve Masal saati uygulamalarıyla çocuklarınızı mest etmeye devam edecek.

BuberGroup Ailesi Olarak AçıIışınızın hayırIara vesiIe oImasını diIer, boI kazançIar temenni ederiz.
 

KİDS CORNER NEREDE ve ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Grup rezervasyonları, Doğum günü ve Parti Organizasyonları için bize ulaşın.

Eğlence Merkezi 10:00 – 21:00 arası hizmet vermektedir. (Özel Günlerde Esnek Çalışma Saatleri Uygulanabilmektedir.)

 

4 Temmuz Mahallesi Ferhan Kalyon Sokakta. Hamam Sokağı, Armagaz Karşısında hizmetinizde.

 

İrtibat Numarası : 0532 266 16 03

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom