İki Araç Birbine Ateş ateş açtı

Karamürsel’de seyir halinde iki otomobil içerisinde bulunan iki grup arasında silahlı çatışma yaşandı. Çatışma yaralanan olmazken araçlarda kurşun izleri oluştu.

İki Araç Birbine Ateş ateş açtı Karamürsel Haber

Ayrıntılı Haber Gazeteniz KırkBirBuçuk'da Bayilerde.

Karamürsel’de seyir halinde iki otomobil içerisinde bulunan iki grup arasında silahlı çatışma yaşandı. Çatışma yaralanan olmazken araçlarda kurşun izleri oluştu. Çıkan olayda iki kişi polis tarafından silahlarıyla ele geçirilirken iki kişi firar etti.

İddialara göre alacak verecek davasından Karamürsel Dereköy Mahallesi D-130 karayolu üzerinden Gölcük istikametine 41 T 6041 plakalı S.Ç.(35) yönetimindeki araç ve yanında bulunan arkadaşı B.D.(30), 17 ET 430 plakalı K.U.(37) yönetimindeki araç ve yanında bulunan ikiz kardeşi olan B.U.(37 ile yaklaşık 6 kilometre boyunca bir birlerine seyir halinde ateş ederek Karamürsel Ereğli Mahallesi Aydın Ekme Fırının önüne kadar giden burada 17 ET 430 plakalı araç içinde bulunan K.U ve B.U. kardeşler ara mahalleye girerek lastik patlak araçlarını ve kullandıkları bombalı silahı da aracın içinde bırakarak kayıplara karıştılar.

41 T 6041 plakalı araçta bulunan S.Ç. ve B.D. silahlarıyla birlikte polise teslim oldular.Emniyet mensuplarına teslim olan zanlılar adliyeye sevk edilirken polis olayın ardından firar eden K.U. ve B.U. kardeşleri arıyor. Her iki araçlarda kurşun izleri oluşurken araçlarda bulunanlar yara almadı. Olayın ardından geniş çaplı soruşturma baştan Karamürsel Emniyet Müdürlüğü, firar eden ikiz kardeşlerin yakalanılması için çalışmalarını sürdürüyor.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom