AKP İlçe teşkilatı 30 Kişi ile şikayet etti

İlçemizde  bulunan Ak Parti Karamürsel Teşkilatı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a

AKP İlçe teşkilatı 30 Kişi ile şikayet etti Karamürsel Haber

İlçemizde  bulunan Ak Parti Karamürsel Teşkilatı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik açıklamaları sonrasında 30 dilekçeyle suç duyurusunda bulundu.
AK Parti Karamürsel  İlçe Teşkilatı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik açıklamaları sonrasında Karamürsel  Adliyesine gelerek suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusu öncesi Karamürsel Adliyesi önünde Ak Parti Karamürsel  İlçe Başkanı Recep Demirel ve teşkilat üyeleri bir basın açıklaması yaptı.

KILIÇDAROĞLU’NA SUÇ DUYURUSU
Suç duyusu hakkında bilgi veren AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, “ Ülkemizde büyük bir çoğunlukla Milletin oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanına hakaret eden ve ‘diktatör bozuntusu’ diyen Kemal Kılıçtaroğlu’na suç duyurusunda bulunmak adına adliyeye gelmiş bulunmaktayız. AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımızla 2002 yılında başlayan Türkiye’de hakikaten siyaset, nezakete dayalı bir sistemde oturmaya başlamıştır. AK Parti kadroları olarak bizler hiçbir siyasi partinin bir genel başkanına, milletvekiline veya temsil eden ilçe başkanına asla ve asla ne şahsım nede teşkilatlarım hakaret etmedik ve etmeyiz” dedi.
“HAKARET EDENİN BEDELİNİ ÖDEMESİ LAZIM”
“Herkesten Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a saygı duymasını bekliyoruz. Bu da bizim en doğal ve insani hakkımızdır. Sayın Cumhurbaşkanımıza yapılan hakareti de bizler içimize sindiremedik. 30 arkadaşımızla beraber bugün yargıya olayın intikal etmesini ve savcılıkların gerekli işlemlerin yapması noktasında bugün burada toplanmış bulunmaktayız. Artık bu ülkede kimse kimseye hakaret etmemelidir. Herkes ayağını denk alması lazım. Hakaret edecekse de onunda bedelini ödemeye razı olması gerekir diye düşünüyoruz” açıklamalarını yaptı.
Yapılan basın açıklamasının ardından AK Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı, Cumhuriyet Başsavcılığına geçerek suç duyurusunda bulundu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom