Tüpraş binlerce personel alacak

Tüpraş Kocaeli, Kırıkkale, Aliağa ve Batman’da rafinerilerinde binlerce kişi çalışıyor.

Tüpraş binlerce personel alacak Karamürsel Haber

Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ (Tüpraş), Koç Holding bünyesinde hizmet veren güçlü kuruluşlardan biri olarak ülkemiz ekonomisine hizmet vermeye devam ediyor. Ülkemizin belli bölgelerindeki rafineri ler için gerek işçi gerek ise beyaz yaka memur alımı yapmak için yılın belirli dönemlerinde ilanlar yayınlanıyor. İşçi ve Memur Alımlarını kendi internet sitesi üzerinden insan kaynakları sayfasını kullanarak başvuruları toplayıp değerlendirmeye alıyor.

 

Tüpraş Kocaeli, Kırıkkale, Aliağa ve Batman’da rafinerilerinde binlerce kişi çalışıyor.
Tüpraş, ihtiyaçlara göre belirli aralıklarda personel alımı için insan kaynakları sayfasından aldığı başvuruları değerlendirerek personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Tüpraş personel alımı 2016yılında kaç personel alımı yapılacak diye soracak olursanız net bir sayı vermek çok doğru olmaz. Tüpraş iş ilanlarını sadece insan kaynakları sayfasına üyü olanlar tarafından görüntülenebilmektedir.

Tüpraş İnsan Kaynakları sayfasına başvuru yapmak için alt kısımda bulunan bağlantıdan üye olarak iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz için doğru bilğiler vermeniz çok önemlidir.

Tüpraş iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uğur Okulları Din Kültürü Öğretmeni Alımı 2016 başlıklı makalemizde Personel Alımı, Uğur Okulları eleman işçi alımı ve Uğur Okulları insan kaynakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom