Çamçukur Play-Off’u Garantiledi

Amatör Süper Lig A Grubu 20. Hafta mücadelesinde Play-off hesapları yapan iki takım Çamçukurspor ve Sekaspor 1-1 berabere kaldı. Bu skorla Çamçukurspor Play-off’u garantilerken Sekaspor ise işini mucizeye bıraktı.

Çamçukur Play-Off’u Garantiledi Spor

İLK YARIDA GOL YOK

Amatör Süper Lig A Grubu 20. hafta mücadelesinde Play-off hesapları yapan Çamçukurspor ve 1937 Sekaspor önceki gün M. Ali Kağıtçı Stadı’nda karşılaştı. İki takımında varını yoğunu ortaya koyduğu müsabakanın ilk yarısında Sekaspor rakibine göre daha üstün bir oyun sergiledi fakat gol bulamadı. İlk yarı golsüz berabere sonuçlandı. 

 

İKİ GOL İKİ KIRMIZI KART

Maçın ikinci yarısında iki gol iki de kırmızı kart vardı. İkinci yarının hemen başında Sekasporlu Mehmet takımını öne geçirdi ama Seka’nın üstünlüğü 55. dakikada Yusuf’un golüyle son buldu. 66. dakikada Seka’nın golünü atan Mehmet kırmızı kartla oyun dışı kaldı. İki dakika sonra da Çamçukurlu Mesut kırmızı kart gördü. Müsabaka 1-1 berabere sonuçlandı.

 

K.1937 SEKASPOR: 1

ÇAMÇUKURSPOR: 1

STAT:M. Ali Kağıtçı

HAKEMLER:Volkan Kırbaş**, Cem Özbay**, Okan Oral**

K.1937 SEKASPOR:Cem**, Fatih**, Batıkan**(Rahman**), Ercan**, Mehmet**, Mustafa**, Osman**, Kazım**, Ömer**, Furkan**, Ahmet**

ÇAMÇUKURSPOR:Emre***, Aybars**, Ali Rıza***, Onur***, Mert**, Bilal***, Mesut**, Mücahit***, Yusuf***(Sercan?), Erman**, Murat **(Selman?)

GOLLER: Mehmet (DK. 48), Yusuf (DK. 55)

KIRMIZI KARTLAR:Mehmet (DK. 66), Mesut (DK. 68)

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom