Şehidimiz Var...

Kocaeli yasta şehidimiz var...

Şehidimiz Var... Karamürsel Haber

Kocaeliyi yasa boğan haber gece saatlerinde geldi . Gölcük İhsaniye'de oturan Gölcük Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü'nde çalışan Mehmet Subaşoğlu ile Serpil Subaşoğlu'nun 21 yaşındaki oğlu Arif Subaşoğlu Şırnak Cizre bölgesi 172.Zırhlı Tugay Komutanlığı 1.Hudut Taburu’nda vatani görevini yapıyordu. Subaşoğlu, akşam akşam saatlerince teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit düştü.

 

SADECE  28 GÜN KALMIŞTI

Gölcük' te ikamet eden Subaşoğlu ailesinin 4 çocuğundan en büyüğü olan Arif Subaşoğlu'nun terhisine de 28 gün vardı. Arif Subaşoğlu'nun (21) şehit olduğu haberi, Gölcük İhsaniye Merkez Mahallesi 4382. Sokak'ta ikamet eden aileye gece saatlerinde verildi. Acı haber, şehidimizin babası Mehmet Subaşoğlu ve annesi Serpil Subaşoğlu'na Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Garnizon ve Gölcük Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral Hayrettin İmren ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş tarafından verildi.

 

ŞEHİDİMİZİ BU GÜN UĞURLUYORUZ

Bu gün Şehidimiz için önce Şırnak'ta bir tören düzenlenecek. Şehidimizin naaşı daha sonra uçakla öğle saatlerinde Cengiz Topel Havalimanı'na getirilecek. Şehit piyade er Arif Subaşoğlu'nun cenazesi bugün Gölcük İhsaniye Merkez Yeni Camii'nde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İhsaniye Merkez Mezarlığı'na defnedilmesi için bütün hazırlıklar yapıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom